2737
2734
عنوان

تجربیات من از درمان بارداری خارج از رحم وکم کاری تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 11871 بازدید | 144 پست
برای کم کاری تیروئیدمم بعد آزمایشای تیروئیدی تشخیص دکتر به کم کاری تیروئید بود که سه ماه به من دارو ...

جامه چیه؟

با مرزنجوش به یک نسبت قاطی کردی ودم کردی؟

میشه اندازه های دقیق مصرفت رو بگی؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
برای کم کاری تیروئیدمم بعد آزمایشای تیروئیدی تشخیص دکتر به کم کاری تیروئید بود که سه ماه به من دارو ...

خدا خیرت بده

بلاخره یک تاپیک مفید و یا بدون جنجال زده شد

انشالاه تنت سالم باشه همیشه

منم کم کاری دارم

لووتیروکسین میخورم هر روز

این مرزنجوش و اینا که بخوای استفاده کنی باید قرصو قطع کنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
علایم حاملگی خارج از رحم شما چی بود من وارد هفته 6 شدم سمت چپ تخمدانم درد دارم یکم زیاد شده نمیدونم ...

عزیزم درد تو تخمدان داشتم ولی از رو تغییرات بتاتون تشخیص می دن در خیلی مواقع هم لک بینی وجود داره

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
عزيزم واسه تعيين جنسيت پسر هم كاري كردي؟  دكتر تبريزيان در اين رابطه چيزي بهتون ياد داده؟

نه عزیزم ، ولی ناخواسته هم همسرم هم خودم گرمی زیاد خوردم

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
خدا خیرت بده بلاخره یک تاپیک مفید و یا بدون جنجال زده شد انشالاه تنت سالم باشه همیشه منم کم کاری ...

ممنون عزیزم ،شمام سلامت باشین ،من که قطع کردم داروهامو ولی اگه خواستین حامله بشین تو دوران حاملگی هر یه ماه تیروئید چک کنین و مطابق عددش داروتون مصرف کنین

من همدانم اینجا نماینده آیت الله تبریزیان مغازه داره شوهرم غروب رفته بهش سنای مکی و ابهل داده حدودا ...

سلام خانم، امیدوارم تا حالا حالتون خوب شده باشه

ناراحت شدم 

من هم همدان هستم میتونید آدرس مغازه نماینده آیت الله تبریزیان رو بهم بدین منم میخوام برم دارو بگیرم

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖
2740
سلام خانم، امیدوارم تا حالا حالتون خوب شده باشه ناراحت شدم  من هم همدان هستم میتونید آدرس مغا ...

سلام عزیزم، بله خداروشکرمن خوب شدم،ادرس کولانج پاساژالماس طبقه بالادارو گیاهی اقای فراشی ایشون داروهاشونرو هم طبق کتاب ایت الله تبریزیان و هم طبق دستور دکتر روازاده میدن 

سلام عزیزم، بله خداروشکرمن خوب شدم،ادرس کولانج پاساژالماس طبقه بالادارو گیاهی اقای فراشی ایشون داروه ...

خداروشکر، ان شاالله بزودی یه بارداری سالم داشته باشی گلم

ممنون بابت آدرس

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖

ايتك جون اندازه پنبه چقد باشه؟من خيلي ميترسم بذارم تو رحمم

گفتي قرص ضد باردازي هم خ از رحمي مياره دكتر گفت تا چهارماه ال دي بخورم خيلي ميترسم 

ميگم براي سلامتي لوله ها عكس رنگي بگيرم دكترم ميگه نيازي نيس چيكار كنم 😞

که خداروشکر الان 7 هفته هست که بادارم😍😍اینارم فقط به خاطر اینکه خدا این روشهای درمانیو جلو سر راهم ...

سلام عزیزم منم بارداری خارج رحم شدم سه روزه آمپل زدم میخوام دارو گیاهی های ک گفتید رو بخورم 

و از پنبه استفاده کنم 

اندازه پنبه چقد باشه؟

بعد خودش میاد بیرون

خدا جونم الان فهمیدم ک مصلحتمو خواستی قربونت برم ک انقد مهربونی 😘😘
سلام عزیزم منم بارداری خارج رحم شدم سه روزه آمپل زدم میخوام دارو گیاهی های ک گفتید رو بخورم  و ...

عزیزم ایشالله با آمپول دفعش کنین ولی شما آمپول زدین من نمی دونم شاید با این روش عوارض بده براتون پس ریسک نکنین پنبه هم برا باز کردن لوله های رحمی هستش که بعد از اینکه دفعش کردین انجام بدین البته یه مدت (حد اقل یه ماه مثلا) بعد دفعتون

برا پر کاری هم می شه استفاده کرد چون تیروئید کلا تنظیم می کنه

عزیزم تو بارداری میشه مرزنجوش خورد؟ضرری نداره برای جنین؟

خدای مهربونم بچه ی تودلمو به خودت سپردم.خودت مواظبش باش وسالم بزارش بغلم😍😘خدایا شکرت🙏
عزیزم تو بارداری میشه مرزنجوش خورد؟ضرری نداره برای جنین؟

عزیزم ضرری نداره ولی بهتره همون قرص لوتیروکسین بخوریم ؛ من اوایل حاملگیم خوردم و تی اس اچم زود نرمال شد ولی چون رژیمم رعایت نکردم و سردیجات خوردم دوباره رفت بالا بخاطر همون قرص لوتیروکسین تو بارداریم می خورم ،چون تو بارداری کلا سیستم بدن هر لحظه به هم می ریزه

2706