2752
2734

سلام بچه ها من کاربر جدیدم، درست خیلی ساله از خوانندگان نی نی سایتم ولی حالا فقط برا اینکه تجربه های درمانیمو در اختیار شما بزارم عضو شدم، من متولد 69ام و یه پسر 8 ساله دارمولی دو ساله قبل یه بار بارداری خارج از رحم شدم و بعد امسالم دو بار خارج از رحم شدم ولی تو این سه تا مورد من با دمکرده سنا مکی و ابهل که همشون به توصیه آیت الله تبریزیان بود دفع کردم بار دوم کارم به بستری کشید چون نمی تونستن تو سونوگرافی جنین خارج رحم ببینن ولی وقتی دیده شد من تو بیمارستان استفاده کردم جلو چشم پرستارا😆😆چون واقعا برام هیچکاری نمی کردن و دکترم می خواست من ببر اتاق عمل

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

برای کم کاری تیروئیدمم بعد آزمایشای تیروئیدی تشخیص دکتر به کم کاری تیروئید بود که سه ماه به من دارو داد بعد رفتم آزمایش تی اس اچ دادم ولی اصلا کاهش نداشت بازم به توصیه آیت الله تبریزیان جامه.مرزنجوش به مدت 5 شب استفاده کردم ودوباره آزمایشم تکرار کردم که خدارو شکر تی اس اچ به حد نرمال رسیده بود

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته بعد سه بار ای پی شدن دکترم تشخیص داد که شاید لوله هام چسبندگی دارن و برام عکس رنگی نوشت ولی من به توصیه مادرم حدود ده روز تخم مرغ محلی با روغن محلی گاوی مخلوط کردم و شبها با یه پنبه به صورت واژینال استفاده کردم(پنبه تا بیشتر تو واژن بمونه و جذب شه)بعد رفتم عکس رنگی . دکتر سونوگرافی وقتی شنید سابقه سه بار ای پی دارم گفت محاله با این لوله های سالمی که تو داری ای پی بشی ولی وقتی سونوهای قبلیو دید دیگه قانع شدن

که خداروشکر الان 7 هفته هست که بادارم😍😍اینارم فقط به خاطر اینکه خدا این روشهای درمانیو جلو سر راهم قرار داد برا قدر دانی به همه می گم تا شاید گره از کار بعضیا باز بشه

بچه ها ایشون قم هستن ومن خودم اهل تبریزم . اینجا یه عطاری هست به اسم سلامت که تمام داروهای ایشون می فروشن که من از اونجا تهیه می کنم ولی تهران خبر ندارم، ولی قم فراوونه

که خداروشکر الان 7 هفته هست که بادارم😍😍اینارم فقط به خاطر اینکه خدا این روشهای درمانیو جلو سر راهم ...

خدا رو شکر...برا منم دعا کن.اونوقت میگین چطوری زرده تخم مرغ رو استفاده کردین؟و اینکه مشکا خاصی داشتین که درمانش این زرده تخم مرغ بود؟ یا کلا واسه ناباروری  خوبه؟

زنی که حالش با یک کتاب،یک آهنگ و یا یک فنجان چای خوب میشود را،هیچ کس نمیتواند شکست دهد.

برا پر کاری هم می شه استفاده کرد چون تیروئید کلا تنظیم می کنه

ایشالله همیشه تنتون سلامت باشه.من برا باز شدن لوله های رحمی و تقویت رحمم اینکارو انجام دادم که روغن زرد محلی گاوی و با زرده تخم مرغ محلی مخلوط کردم بعد پنبه رو بهش کامل آغشته کردم و شب موقع خواب پنبه رو با یه اپلیکاتور ببرین داخل، نگران نباشین تو رحم هیچی نمی مونه فرداش پنبه دفع می شه

منم باردارم دکتر گفت آزمایشت دوباره باید تکرار بشه احتمالا کم کاری داری 😢😢😢

نمیدونید دکتر تبریزیان برای خورد و خوراک و مراقبتهای بارداری توصیه ای دارن یا نه ؟ تو نت سرچ کردم چیزی نبود

گر نگهدار من آن است که من میدانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .....صلوات لطفا 😍😍😍
2706