2733
2734
عنوان

تجربیات من از درمان بارداری خارج از رحم وکم کاری تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 11870 بازدید | 144 پست
عزیزم ایشالاه هر چه زودتر دفع کنین من یک روز در میون آزمایش بتارو تکرار می کردم که هر دفعه کم می شد ...

سلام هزیزم منم خارج رحمی سدم وامپول زدم بتامم دیروز بالاخره یکم امد پایین 

وامروز بعد کلی درد یکچیز مثل غشا سلولی دفع کردم.

شماهم چیزی دفع میکردین تو خارج رحمی یاهمش جذب میشد

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام هزیزم منم خارج رحمی سدم وامپول زدم بتامم دیروز بالاخره یکم امد پایین  وامروز بعد کلی درد ...

سلام عزیزم 

دفع داشتم

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
سلام عزیزم  دفع داشتم

چی دفع کردین مثل سقط 

من فقط خوندیزی دارم دوهفته اس واینکه همون روز همونا فقط ازم دفع شد

شما چند وقت خونریزی داشتید

بعد خارج رحمی چن وقت بعد اقدام کردین؟

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲
2731
چی دفع کردین مثل سقط  من فقط خوندیزی دارم دوهفته اس واینکه همون روز همونا فقط ازم دفع شد شما ...

عزیزم دفع هایی که داشتم مثل لخته بود 

بعد عکس رنگیم اقدام کردم

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
چند روز خونریزی داشتید؟ چن وقت بعدش عکس دادین وباردار شدین

عزیزم یادم نیست

2740
سلام عزیزم من یه لوله ام چسبندگی داره و هر دو دارای التهاب هستن آیا این روش زرده تخم مرغ و روغن برای ...

استفاده کنین

قدیما از این چیزا خیلی استفاده می کردن

استفاده کنین قدیما از این چیزا خیلی استفاده می کردن

تو رو خدا جواب منو میدی 

طرز استفاده از سنا مکی و ابهل چطوره چقدر دم کنم

حالم خیلی خرابه بتام ۲۷۰۰ نمیدونم چه خاکی بگیرم خارج رحم اونم تو رو خدا جوابمو بده