2752
2734
عنوان

تجربیات من از درمان بارداری خارج از رحم وکم کاری تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 11952 بازدید | 144 پست
عزیزم متاسفانه منم دارن مثل شما میکنن خارج رحم شده ولی توی لوله دیده نمیشه دکتر میگه فقط عمل

عمل شدی ؟ لاپراسکوپی بهترین نوع عمل اما منو کلا شکممو باز کردن. نگران نباش با یه لوله هم باردار میشی دوباره 

من برای خیلی از مشکلاتم پیش دکتر سجادی پور رفتم و ازشون هم راضی بودم یکی از دوستامم همین مشکل رو داشت من ایشونو رو بهشون معرفی کردم رفتم و تو دوره درمان داشت اتفاق یه مقاله هم در این باره دراه تو سایت شونه http://drsajadipour.com/بارداری-خارج-از-رحم-و-علائم-آن/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره با گل محمدی ترکیب شده من بسته هاشوندیدم چطوره شوهرم تو خونه درستش کرده ولی میگ سه تا بسته کوچیکه ...

سلام ببخشید میدونم از این تاپیک خیلی گذشته ولی میخواستم ببینم شما از این دارو گیاهیا جواب گرفتی من خیلی تو شرایط بدی هستم

عزیزم درد تو تخمدان داشتم ولی از رو تغییرات بتاتون تشخیص می دن در خیلی مواقع هم لک بینی وجود داره

سلام تو رو خدا میای ر اهنماییم کنی تو بیمارستانم شاید عملم کنن تا دیر نسده بیاید راهنماییم کنید

خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی
سلام عزیزم، بله خداروشکرمن خوب شدم،ادرس کولانج پاساژالماس طبقه بالادارو گیاهی اقای فراشی ایشون داروه ...

عزیزم شما جواب گرفتی با سنای مکی؟ 

من الان بیمارستانم

تورو خدا جواب بده

عزیزم شما سنای مکی و ابهل رو استفاده کردین؟  من الان تو بیمارستانم

سلام نه مطمئن نبودم ترسیدم استفاده کنم آخرش عمل لاپاراسکوپی کردم بعد از 10 روز بستری بودن 

خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی
سلام عزیزم سناتون حتما مکی باشه که با گل سرخ مخلوط شده و همون یه بسته کوچیکشو با آب جوش دم کنین بخور ...

سلام تو رو خدا جوابمو میدی خارج رحمی هستم امپول زدن 

میخاد دفع بشه  

چیکار کنم زودتر دفع بشه 

ینا بیاد پایین این سنا مکی که گفتی دم کنم بخورم ؟

بهد معذرت میخام سنا باعث میشه بیرون روی داشته باشم همش اره ؟

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
برای کم کاری تیروئیدمم بعد آزمایشای تیروئیدی تشخیص دکتر به کم کاری تیروئید بود که سه ماه به من دارو ...

سلام گلم منم خارج رحمی هستم بتام ۳۸۵و اندازه توده ۳۰میلی متره میتونم این دارو هارو استفاده کنم؟میشه کمکم کنی تورو خدا اگه پیاممو میبینی زود جواب بده کسی و ندارم کمکم کنه 

سلام عزیزم 

ممنون میشم اگه پیاممو خوندی جواب بدی 

منم درگیر خارج رحمی ام دو هفتس اعصابم خورده بتای اولم ۲۴۹۰ بود 

یه دوز آمپول زدن بهم الان شده ۱۸۸۳ 

احتمالا دوباره بستریم کنن 

میخواستم بپرسم ازت میتونم منم استفاده کنم از سنای مکی و ابهل ؟ 

عزیزم من اتفاقی تو گوگل دیدم 

سلام عزیزم  ممنون میشم اگه پیاممو خوندی جواب بدی  منم درگیر خارج رحمی ام دو هفتس اعصابم ...

سلام عزیزم ،این روزای پر استرسو من سپری کردم از خدا می خوام مشکلتون هر چه زودتر حل بشه 

برا شما چون آمپول تزریق کردن نمی تونم بگم مصرف کنین یا نه😔

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

[QUOTE=267549566]سلام عزیزم ،این روزای پر استرسو من سپری کردم از خدا می خوام مشکلتون هر چه زودتر حل بشه    ...[/QUOTE

ممنون عزیزم انشاالله 

کاش زودتر میدونستم سنای مکی رو استفاده میکردم 

ولی امروز دوز دو امپول رو بهم تزریق کردن الانم بیمارستان بستری ام

فقط یه سوال شما که سنای مکی رو استفاده کردین چطور فهمیدین جنین از بین رفته ؟ یعنی سقط شد ؟ 

[QUOTE=267549566]سلام عزیزم ،این روزای پر استرسو من سپری کردم از خدا می خوام مشکلتون هر چه زودتر حل ...

عزیزم ایشالاه هر چه زودتر دفع کنین

من یک روز در میون آزمایش بتارو تکرار می کردم که هر دفعه کم می شد(تقریبا نصف می شد)

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
2706