2733
2734
عنوان

کسایی که سینوزیت دارن بیان

157 بازدید | 28 پست

چه علایمی دارین. ؟ خودم جدیدا تحساس درد و فسار روی فکم و گوشم  خلط پشت حلق به خصوص صبحا سردرد که هوا گرم تر شده کمتر شده  دکترم میرم رعایتم خیلی میکنم اما فعال فشاری که به گوسم و فکم میاد ازارم میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از گرما سردرد میگیرم از سرما سردرد میگیرم  وقتی میرم حموم و در میام سردرد میگیرم همیشه سردرد د ...

وای منم مثل شمام،حتی اگه دمای اتاق ۱۸باشه صیح کسی بره درو باز کن دمای اتاق بره بالا یا پائین میخوام سر درد بگیرم

من از فشار سردرد همه صورتم ورم میکنه

خیلی بده برا من تا وقتی که از خواب بیدار نشدم باید درجه اتاق همونی باشه شب بوده اگه یکم سردتر یا گرمتر باشه دهنم سرویسه تا شب سر درد دارم

2706