2752
2734

بلاخره فردا میرم مصاحبه تکمیلی و تموم میشه همه چی،۶ماه ن تفریحی داشتم و ن استراحتی کل فکر و ذهنم شده قبولی 

دیگ فردا تمومه امیدوارم قبولشم و خستگیم در بره،این مدت کلی اذیتتون کردم انقدر گفتم دعاکنید قبولشم شرمندتونم😅

اینسری دیگ قول میدم بار آخرباشه دعاکنید فرداهم همه چی خوب پیش بره و تو هرحیطه عالی باشم و نمرات کامل بگیرم.تنها راه موفقیت تو زندگیم همینه اگ خدایی نکرده قبولنشم شرمنده خونوادم میشه،ممنونتونم انشاالله هرکی دعا کرد هزاربرابر برگرده تو زندگی خودش💚

الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی هم عالی عزیزم. إلهی به حق صاحب الزمان قبول نهایی بشی و یه نفس راحت بکشی

ممنون انشاالله با دعای شما نینی سایتیا💚

واقعا فقط قبولی میتونه خستگیمو از بین ببره

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
من دعا کردم برات توام بیا منو دعوا کن من ۸ سال پیش تو ۱۸ سالگی استخدام آموزش پرورش شدم به راحتی قدر ...

چرا قدر نمیدونی واقعا 

یه شغل امن برا خانوم واقعا لازمه

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
2706