2733
2734
عنوان

تجربیات من از درمان بارداری خارج از رحم وکم کاری تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 11949 بازدید | 144 پست
عزیزم وضعیتت عالیه،فقط به خدا توکل کن بعد سنارو سه روز پشت سر هم مصرف کن ،ابهلم شبا بخور ایشالله زود ...

ممنونم فعلا بتام داره روزی 30-40تا اضافه میشه البته یسری رفت تا 230دوباره 100تااومد پایین حالا دوباره داره ذره ذره بالا میره, 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی بنظرت با همین سنا دفع میشه و کارم ب آمپولو عمل نمیکشه؟ راستی مغازه دار گفته سنارو سه روز یه بار ...

نه عزیزم برای دفع بارداری خارج رحم سه روز پشت سر هم می خودن،راستی سنا یه دل پیچه ی شدید داره که من بار اول وحشت کردم از اون درد نترس اون درد روده هاته چون مسهله دیگه؛راستی سناتون چطوره با همون گل محمدی ترکیب شده و اندازه ش چقدره برا هر بار مصرفتون

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
شما هر سری چقد میخوردی بعد از چند ساعت اثر کرد؟ اثر خودشو چجوری نشون داد؟ ببخش سوال زیاد میپرسم خیلی ...

خواهش می کنم عزیزم من سنام تو یه بسته بود کوچولو توش گل محمدی هم داشت اون با سه لیوان آب جوش  دم می کردم تو فلاکس تو بیمارستان بعد  اون صاف می کردم می خوردم صبحا بهتره ابهلم شبا مصرف می کردم

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
نه عزیزم برای دفع بارداری خارج رحم سه روز پشت سر هم می خودن،راستی سنا یه دل پیچه ی شدید داره که من ب ...

اره با گل محمدی ترکیب شده من بسته هاشوندیدم چطوره شوهرم تو خونه درستش کرده ولی میگ سه تا بسته کوچیکه ک هربستشو با یه لیوان آب دم میکنه البته امروز جوشوندشو برام آورد

بتای شما پایینه بتای من به 2500 و 3000 رسید یه بار که وحشتناک بود که حتی بارداری خارج رحمم نمی تونستن تشخیص بدن ،ولی بعد مصرف سنا یه روز بعد تقریبا یهو اومد پایین فقط پشت سر هم مصرف کن

اره با گل محمدی ترکیب شده من بسته هاشوندیدم چطوره شوهرم تو خونه درستش کرده ولی میگ سه تا بسته کوچیکه ...

پس خودشه فک کنم با یه لیوانم اثرش کنه چون همون عصارش دیگه ،من زیاد آب می ریختم شما کم ماله شما غلیظتر می شه

بتای شما پایینه بتای من به 2500 و 3000 رسید یه بار که وحشتناک بود که حتی بارداری خارج رحمم نمی تونست ...

شما خونریزی هم داشتید قبل و بعد مصرف سنا؟ یعنی افتادین رو خونریزی ک فهمیدین دفع شده؟ 

بتای شما پایینه بتای من به 2500 و 3000 رسید یه بار که وحشتناک بود که حتی بارداری خارج رحمم نمی تونست ...

خدا کنه مال منم بیاد پایین زودتر راحت شم ازبیمارستان,یه بچه یه ساله دارم ک سه روزه ندیدمش  

خدا کنه مال منم بیاد پایین زودتر راحت شم ازبیمارستان,یه بچه یه ساله دارم ک سه روزه ندیدمش   &nb ...

الهییی،می دونم چقد سخته برات اونم یه ساله ماله من که کلاس اولی بود تو دفتر مشقش که تمرین املا داشت به جای من خودش به خودش املا گفته بود و نوشته بود من یتیم هستم ،ایشالله هرچه زودتر بتاتون بیاد پایین نذر بگین حکتما توسل کنین به ائمه

الهییی،می دونم چقد سخته برات اونم یه ساله ماله من که کلاس اولی بود تو دفتر مشقش که تمرین املا داشت ب ...

آحی عزیزم طفلک ایشالاسایت بالاسرش باشه ممنون از راهنماییات لطف کردی

برای کم کاری تیروئیدمم بعد آزمایشای تیروئیدی تشخیص دکتر به کم کاری تیروئید بود که سه ماه به من دارو ...

سلام آیت الله تبریزیان مطبش کجاست?نوبت ویزیت میده?

خدایاااااااااااااااا شکرت از هرچیز که تو واسم رقم میزنی   
سلام آیت الله تبریزیان مطبش کجاست?نوبت ویزیت میده?

سلام عزیرم ایشون قم هستش و شماره شون تو نت من ندارم

2706