2752
2734
عنوان

تجربیات من از درمان بارداری خارج از رحم وکم کاری تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 11931 بازدید | 144 پست
فقط برات دعا می کنم عزیزم که خدا بهترینارو برات رقم بزنه ،ناراحت نباش خودتو بسپار دست خدا ،مطمئن باش ...

ايتك جون خيلي ممنون ازين تاپيكت خيلي بدردم ميخوره فقط عزيزم دكتر گفته تا شش ماه بايد جلوگيري كني با ال دي فتم تنبلي تخمدان داشتم گف برات خوبه!!!!چيكاركنم خيلي نگران شدم

البته بعد سه بار ای پی شدن دکترم تشخیص داد که شاید لوله هام چسبندگی دارن و برام عکس رنگی نوشت ولی من ...

سلام خانوم روغن محلی گاوی همون کره های گاویه که لبنیاتی های سنتی دارن?

خدایاااااااااااااااا شکرت از هرچیز که تو واسم رقم میزنی   

بله عزیزم فقط از جای مطمئن بگیرین من کره گاوی می گیرم خودم روغن زردش در میارم

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

ببخشین عزیزم ،نه کره با روغن فرق داره؛اما بعضی از لبنیاتیا دارن،روغن زرد گاوی همون روغن کرمانشاه ککه باهاش کاچی درست می کننن ولی حتما کره تون گاوی باشه باید بعد روغن بگیرین

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
2731
ببخشین عزیزم ،نه کره با روغن فرق داره؛اما بعضی از لبنیاتیا دارن،روغن زرد گاوی همون روغن کرمانشاه ککه ...

پس روغن کرمانشاهی بگیرم مطمئنه?

در مورد گرفتن روغن از کره می شه توضیح بدین لطفا?

پس روغن کرمانشاهی بگیرم مطمئنه? در مورد گرفتن روغن از کره می شه توضیح بدین لطفا?

عزیزم کره گاوی بریز تو یه قابلمه (کره کامل توش جا شه)بعد زیر اجاق شعله ملایم بزار و بعد کف هایی که میاد رو کره جمع کن حدود یکی دو ساعت بعد یه روغن زرد تو قابلمه می مونه که زیرشم تفاله های کره ست که وقتی روغن می ریزی تو ظرف مواظب باش اون مواد زیری نریزن

من تو شب سختم..طول روز مثلا دوساعت دراز بکشم..پنبه را بزارم داخل ..بعد در بیارم..بدام دعا کنید..دکتر یکسال نوشته عکس زنگی ترس دارم نرفتم..شانسم اینطور امتحان کنم

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
بله عزیزم فقط از جای مطمئن بگیرین من کره گاوی می گیرم خودم روغن زردش در میارم

عزیزم ممنون از کمکتون.راستی من کم کاری تیروئید هم دارم که خیلی جزی بود وبا  قرص کنترل شد اما ترجیح می دم اگه بشه سنتی کنترلش کنم می شه بیشتر توضیح بدین که چیارو چه مدت و کی بخرم?

من تو شب سختم..طول روز مثلا دوساعت دراز بکشم..پنبه را بزارم داخل ..بعد در بیارم..بدام دعا کنید..دکتر ...

عزیزم من این دستور در طول شب انجام دادم دیگه نمی دونم تو روز می تونین یا نه ولی به نظرم شب خیلی بهتره،اما بعد اینکه این دستور انجام دادین حتما برین عکس رنگی تا خیالتون راحت بشه ،خیلیا بعد عکس رنگی باردار می شن ،من اول این دستور انجام دادم بعد عکس گرفتم در عرض دو ماه حامله شدم

من الان بخاطرخارج رحمی بستریم این دارو هارو چجوری تهیه و استفاده کنم

سلام عزیزم، شما کدوم شهرین؟داروی سنا مکی تجویز آیت الله تبریزیان هست،من تو تبریز گیر آوردم به زور و مصرف کردم،بتاتون چنده؟خونریزی ارین یا نه؟اگه دارین کم خونی ندارین که البته در حد شدید

سلام عزیزم، شما کدوم شهرین؟داروی سنا مکی تجویز آیت الله تبریزیان هست،من تو تبریز گیر آوردم به زور و ...

من همدانم اینجا نماینده آیت الله تبریزیان مغازه داره شوهرم غروب رفته بهش سنای مکی و ابهل داده حدودا 4ساعت پیش یه لیوان سنا و یه قاشق چای خوری ابهل خوردم ولی فعلا اثری نکرده ,باید بیشتر بخورم یعنی؟ 

بتام امروز صبح 184بوده ,خونریزی هم دارم ک هی کمو زیاد میشه, کم خونی هم ندارم ,الان بیمارستانم هیچ کا ...

عزیزم وضعیتت عالیه،فقط به خدا توکل کن بعد سنارو سه روز پشت سر هم مصرف کن ،ابهلم شبا بخور ایشالله زودی دفع می کنی بتات پایینه،ولی اینو بدون یواش یواش کم می شه ععد بتا

2706