2737
2739
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236753 بازدید | 40525 پست
ای وای عزیزم چقدر اذیت شدی😢😢😢😢😢😢 اصلن ناراحت نباشیا عزیزم، شیر خودتو بدوش بده به شیرخوارگاه ک ...

چه فکر خوبی..واقعا اگه میشد آدم بدوشه و بفرسته شیرخوارگاه عالی بود...ولی من کلا شیرم کم بود و هست...قطره قطره میاد...  هرکاری هم کردم اونجوری که باید زیاد نشد..ولی خیلی از این ایده خوشم اومد   

خدا به هممون صبر بده...

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان مهری، دوبرابر وزن یعنی مثلا اگه بچه بشه ۵ کیلو تو دوماهگیش، ده قطره استامینوفن یا ده میلی گرم؟ ...

ده قطره عزیز من یه ساعت قبلش دادم الانم خوابه فعلا کمپرس یخ کرذم براش پنج ساعت دیگه گفت گرمش کنم

دور سرش رشدش خیلی نبود گفت دو هفته دیگه مجدد ببرم وزنشم هشتصد تا بیشتر از یه ماهگی که اونم گفت باید دوباره کنترل بشه کمه 

از وقتی شیر خشک رو کم کردم اینم وزن درستی نگرفته 

التماس دعا
میدونم مشکلی پیش نمیاد فقط نمیدونم چه مرگم شده همش خاطره اون زایمان وحشتناک میاد جلو چشمم😥

حق داری مامان مهتاب روزهای سختی پشت سرگذاشتی اما خوشحال باش که روزهای سخت روباموفقیت پشت سرگذاشتی برای روحیه ی خودت و شوهر ت هم که شده سعی کن ناراحتی های زایمانت رو توذهنت کمرنگ کنی 

2731
بچه ها شما هم مثل من بعد زایمان آنقدر خسته هستید؟ دخترم ۱۹ مرداد سزارین شد، خدا رو شکر زود سرپا شدم. ...

خسته نباشی عزیزم شرایط سختی داشتی عزیزم افسردگی وناراحتی بعدزایمان  به شکل های مختلف سراغ همه ی ما اومده 

حق داری مامان مهتاب روزهای سختی پشت سرگذاشتی اما خوشحال باش که روزهای سخت روباموفقیت پشت سرگذاشتی بر ...

دیشب اومدم سعی کنم که بتونم بازم نشد انگار داخل واژنم پر از زخمه، به نظرتون این طبیعیه؟ نکنه زخم دهانه رحم گرفتم؟ انقدر دردش شدید بود که از شدت درد نتونستم ادامه بدمو فقط گریه میکردم 😓

پسرم دنیامه❤❤❤❤
2740
ده قطره عزیز من یه ساعت قبلش دادم الانم خوابه فعلا کمپرس یخ کرذم براش پنج ساعت دیگه گفت گرمش کنم دو ...

کارساز باشه واکسن براش

چرا مهری جون ؟حالا منکه چی کنم که پاکیه من در گرو شیر خشک بچه شده،،منم در طی شبانه روز دویاسه بار شیر خشک میدم،،روشنا اصلا شیر خشک رو دوس نداره،،منم به خاطر وزنگیریش بهش میدم و تا ماه اینده قطعه میکنم،،حوصله ندارم ،،خونریزیم زیاده،،درحد پریود،،اصلا انگار پریود شدم،،نمیدونم هورمونام بهم ریخته،،نمیدونم استراحت ندارم،،،ولی این روزا خیلی عرق نعناع خوردم،نکنه قاعده اور بود؟وقتی ادم نه کاچی بخوره،نه هیچی همین میشه دیگه

کارساز باشه واکسن براش چرا مهری جون ؟حالا منکه چی کنم که پاکیه من در گرو شیر خشک بچه شده،،منم در طی ...

قطره شیر افزا نخور ،من قطع شده بود قطره شیر افزا خوردم دوباره خون اومد دیگه نخوردم قطره  رازیانه داره انگاری ،دوباره قاعده آور هست ،نشاسته بزن تو آب بخور خونریزی رو کم می‌کنه

قطره شیر افزا نخور ،من قطع شده بود قطره شیر افزا خوردم دوباره خون اومد دیگه نخوردم قطره  رازیان ...

نمیخورم ،،فقط عرق نعناع خوردم صدف جون،،فردای چله اومد درحد پریود وبیشتر،،گفت پریودی،،بعد از چن روز پاک شدم،،حالا دوباره از دیروز،،دیگه خسته شدم،،

2706