2733
2734
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236754 بازدید | 40525 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام کسی قطره کولیف برای دل درد میده که سایمیتیکون توش هست؟ روزی چند بار میشه بدی؟

انواع قطره کولیک هست که طبق دستورالعمل خودش باید بدید..من یه مدت قطره آلمانی کولیک إز میدادم ..طبق نوشته رووش هم ۴ بار در روز و یک ربع قبل شیر میشد داد اگه هم اشتباه نکنم هربار نیم سی سی

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
نترس عزیزم اتفاقی نمیوفته 😉من تا یک شب قبل زایمان نزدیکی داشتم بعد هجده روز از زایمان هم نزدیکی داش ...

میدونم مشکلی پیش نمیاد فقط نمیدونم چه مرگم شده همش خاطره اون زایمان وحشتناک میاد جلو چشمم😥

پسرم دنیامه❤❤❤❤

بچه ها شما هم مثل من بعد زایمان آنقدر خسته هستید؟ دخترم ۱۹ مرداد سزارین شد، خدا رو شکر زود سرپا شدم. اما بعد ۳ روز از زایمان از مامانم ویروس سرماخوردگی گرفتم ...فکر کنید سرفه با زخم سزارین! داغون شدم! شیر هم نداشتم، بچم رو تا ۵ روز با شیرخشک کشوندم و بالاخره شیر اومد، شیرخشک رو قطع کردم اما متاسفانه بچم وزنش بعد ۲۴ روز کمتر شد و دکتر بگم چی شده خیلی دیر گفت که باید شیرخشک بدی  این مدت استفراغ های بد به حالت خفگی هم داشت...چند روز هم خانواده شوهرم از یه شهر دیگه اومده بودن...اونا خونه ما بودن، اونوقت من خونه مامانم اینا!! و مدااام با بچه باید میرفتم دیدنشون....

داغونه داغونم... حس بدی دارم...شما هم اینجوری هستید؟   

بچه ها شما هم مثل من بعد زایمان آنقدر خسته هستید؟ دخترم ۱۹ مرداد سزارین شد، خدا رو شکر زود سرپا شدم. ...

عزیزم خسته نباشی ،سعی کن به خودت روحیه بدی،وزن بچه هم خوب میشه نگران نباش،دارو برای رفلاکس هم داده ؟

عزیزم خسته نباشی ،سعی کن به خودت روحیه بدی،وزن بچه هم خوب میشه نگران نباش،دارو برای رفلاکس هم داده ؟

نه...تا موقعی که شیر خودم رو میخورد وحشتناک بالا میوورد، از دهن و بینی میزد بیرون.شیرم کم بود، بهش نمیساخت. با اینکه کلی رعایت غذا میکردم..از وقتی شیر خشک میدم استفراغ و ریفلاکس داره ولی نه جوری که حالت خفگی پیدا کنه و از بینی بیرون بزنه. به دکتر هم که گفتم با شیر خودم اینجوری میشده، گفت اعتماد به نفست رو نیار پایین! آخرش هم گفت خیلی اذیتش نکن که بخوای شیر خودت رو بهش بدی....دارویی هم نداد  

نه...تا موقعی که شیر خودم رو میخورد وحشتناک بالا میوورد، از دهن و بینی میزد بیرون.شیرم کم بود، بهش ن ...

ای وای عزیزم چقدر اذیت شدی😢😢😢😢😢😢

اصلن ناراحت نباشیا عزیزم، شیر خودتو بدوش بده به شیرخوارگاه که خشک نشه ( اونروز یه کلیپ دیدم خیلی نیاز دارن با گرونیه شیر خشک، به بچه ها مجبورن آب قند بدن حتی) 

، بچت بزرگتر بشه معده و دستگاه گوارشش قویتر میشه میتونه شیر خودتو هضم کنه. میدونی شیر خشکای الان خیلی خوبن، مواد مغذیشون کامله ولی آدم دوست داره شیر خودشو بده بچش.از نظر روحی برای خود آدمم خوبه

ایشالا درست میشه، هر کدوممون یجور درگیریم این روزا و مشکل داریم به یه نحوی و خسته ایم، ولی باید بخاطر بچه هم که شده قوی باشیم. به قول عزیز جون باید لذت ببریم از وجود بچه هامون

نه دوبرابر وزن بچه معمولا میدن برای تب و درد من موقع ختنه هم دادم بهش

مامان مهری، دوبرابر وزن یعنی مثلا اگه بچه بشه ۵ کیلو تو دوماهگیش، ده قطره استامینوفن یا ده میلی گرم؟

چند ساعت قبل از تزریق واکسن بهش باید بدیم؟

2706