2737
2739

مامان جونايى كه الان يه دونه دارين تو دلتون، بياين تو اين هشت ماه دور هم باشم و تجربياتمونو باهم قسمت كنيم و به هم دلگرمى بديم تا آخرش كه نى نى هاى سالم و خوشگل موشگلمونو بغل ميكنيم.

بياين بگين چندوقتتونه، علائمتون چيه، چيكارا كردين، چيكارا قراره بكنين و خلاصه هر چه ميخواد دل نى نى دارت بگوووو ❤️👶🏻❤️

خودم پانيذم، ٣٣ سالمه، بچه اولمه، آخرين پريودم ٢١ آبان بوده.

از سه روز پيش همه بيبى چكام مثبت شده و امروز ميرم آزمايش ميدم.

هيچ كار خاصى هم نكردم واسه باردارى و خدا رو هزارمرتبه شكر خودش شد.

الانم هيچ علامتى به جز دل درد پريودى طور ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام منم اخرین پریودیم.24 ابان بود تازه 36 روزمهامروز,ای یو ای کردم دوسال منتظربودم 

جااانم. خوش آمدی    رفتی سونو؟ علایم و اینا چی داری؟

الاهی به راحتی و سلامتی و دل خوش نی نی نازتو بغل بگیری

جااانم. خوش آمدی     رفتی سونو؟ علایم و اینا چی داری؟ الاهی به راحتی و سلامتی و دل خو ...

خیلی ممنون عزیزم,حالت تهوع,سینه درد,زیر دلم دردمی گیره , من بتام یه روز قبل موعد پریود نود بود سه روز بعد تکرار کردم خداروشکر بالارفته بود خیلیااسترس داشتم الان واسه سونو زوده حداقل دوهفته دیگه باید برم 

شما چی رفتین سونو,من خیلی استرس دارم 

نه منم هنوز نرفتم سونو و دکترم گفت حداقل دوهفته دیگه!
من پریودام نامنظم بود اینه که اصلا نمی دونم چند وقتمه. آزمایشم که هوز نرفتم. سن تقریبی جنینو تو همون آزمایش میزنه؟

2738
نه منم هنوز نرفتم سونو و دکترم گفت حداقل دوهفته دیگه! من پریودام نامنظم بود اینه که اصلا نمی دونم چن ...

از اخرین روز پریودت تاالان بشمار میشه سن جنین,من هم از 24 ابان تاالان شمردم ,مگنه میگی 21 ابان بوده 

از اخرین روز پریودت تاالان بشمار میشه سن جنین,من هم از 24 ابان تاالان شمردم ,مگنه میگی 21 ابان بوده& ...

چرا ولی چه جوری جنین اولین روز آخرین پریود تشکیل میشه؟ مگه تخمک گذاری دوهفته بعد اتفاق نمیفته؟ شکل گیری جنین هم باید همون زمانا باشه دیگه. نه؟

2706