2733
2734
عنوان

دو مدل از وفاداري خست كه من دركش نميكنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 77 پست
مورد دوم تنها مثالش تو ذهن من بی بندو باریه! میشه مثال بزنی از چیزی که مد نظرته

رابطه رو فقط رابطه جنسي مد نظر نگيرين... 

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
اولی رو کاری ندارم. ولی دومی رو کاملا مخالفم.

كاملا مخالفين يعني چي تعهد هست يا نه و اگه هست چرا!؟

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم این خیلی شخصی باشه بنا به احساس روحیه و طرز فکر هر آدمی 

گاهی همسر طرف میمیره و طرف نمیتونه کسیو جایگزینی کنه و نمی‌خواد این شاید برای ما قابل درک نیست ولی برای خودش هست

دومی هم باز به اعتقادات هر کس برمیگرده 

2728
فکر کنم این خیلی شخصی باشه بنا به احساس روحیه و طرز فکر هر آدمی  گاهی همسر طرف میمیره و طرف نم ...

شايدم اما به نظر من قابل شماتت نيست 

منظورم اينه تعهد قلبي نه اخلاقي

2740
 شخصی با ۲۰ نفر ارتباط داشته باشه بی بندوباری نیس؟ البته نه اون ارتباطی که شما گفتی

هيچ ادم سالم رواني و اخلاقي با هر اعتقادي با بيست نفر رابطه رابطه عميق نداشته تو كل زندگي رابطه عميق عاطفي ممكنه نهايت ٢-٣ بار رخ بده 

2706