2737
2734

وفاداري به شخص مرده ( يا عشقي كه مدتهاست از بين رفته)

وفاداري به شخصي كه هنوز وارد زندگيت نشده 

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
دومی؟!!!!😵

ادم به كسي كه هنوز نيومده كه تعهدي نداره 

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولي از روي عشق زياد هست به اون طرف  دومي از روي علاقه به خودته كه ميخواهي دل به هركسي ندي تا ...

منظور من بي ارزشي نيست 

اما تعهدي هم واقعا نيس

سوم وفاداری به کسی که سلبریتیه و امکان اینکه بیاد تو زندگیت اصن وجود نداره

بین دوستام دیدم که میگم  

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

ولی من درک میکنم 

فکر میکنم به خاطر اینکه قلبا راضی نمیشن با شخص دیگه وارد رابطه شن 

شاید خیلی درگیر عشقشون هستن🤔

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2738
سوم وفاداری به کسی که سلبریتیه و امکان اینکه بیاد تو زندگیت اصن وجود نداره بین دوستام دیدم که میگم ...

اون كه تينيجر تايپ

وفاداری ب کسی ک دیگه نیس طبیعیه😭

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
ولی من درک میکنم  فکر میکنم به خاطر اینکه قلبا راضی نمیشن با شخص دیگه وارد رابطه شن  شای ...

ولي به مظر من ديگه اين ي گره هست! البته به اقتضاي شرايط گاهي مثلا خانمي كه تو ٦٠ سالگي همسرش فوت ميكنه شايدم ازدواج نكنه 

اما اگه در جواني باشه...

چیشده     من چرا نمیفهمم چی میگین

بالای دکترا داریم میحرفیم😂

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2706