2752
2739
عنوان

دو مدل از وفاداري خست كه من دركش نميكنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 77 پست
پس باتوجه به اسمت...امضات چی میگه؟    

اسمم اسم رمانه😃😃

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😅😅😅خیلی باحالی گلم

باحالی از خودتونه    

اصلا باحال های قبل من سوتفاهم بود  

ادم باید یاد بگیره هرچی هست واسه خودش باشه فقط   اینجوری دیگه حرفی واسه گفتن نمی مونه  
2731
چند سالته استارتر؟

٢٥

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

ببین عزیزدلم اولی ازعشق زیاده،،،خب طرف قلبش رضایت نمیده بره سمت کس دیگه ای..

دومی هم درست میگی تعهدی نیست اما هرکی یه باورا واعتقادایی داره باتوجه به اونازندگی میکنه...

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
من دوستم قبل دوستی با من با چن نفر بوده من میدونم اون موقع تعهدی به من نداشته  ولی خیلی ازش دل ...

خودش گفته با متوجه شدين 

مشاور من ميگه نبايد جزيات گفته شه!

باحالی از خودتونه       اصلا باحال های قبل من سوتفاهم بود    

اخه توجیگر من بودی ؛-)

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
بخدا دیدم همچین آدمی. همکلاسی خودم اسم پسرهارو اشتباه میکرد. بس که زیاد بودن

گفتم ادم سالم اخلاقي رواني

خودش گفته با متوجه شدين  مشاور من ميگه نبايد جزيات گفته شه!

ولی این جزییات نیستا ..البته به نظرمن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

الان تو خارج اکثرا بدون ازدواج واینا دارن زیریه سقف زندگی میکنن. یه خانومه میتونه بره بایه نفر دیگه ارتباط برقرار کنه.؟ البته اگه مشکلی نداشته باشن... و بگه چه اشکالی داره به قبلی که تعهدی ندارم

پس تعهد قلبی چی میشه

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚