2733
2739
عنوان

قانون جذب و شکرگزاری

14064 بازدید | 71 پست

سلام به همه ی عزیزان

بخاطر تعطیل شدن تاپیک معذرت 

من نمیدونستم لینک کانال نباید بذاریم 

نی نی یار تعطیل کرد گفتم قانون جذب رو تعطیل کنه

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید

#شکرگزاری_روز_اول  

به عنوان اولین قدم برای سفرمون میخوام یک ساعتی از روز هرطور که براتون راحتتره اول صبح یا آخر شب رو به این تمرینها اختصاص بدید بطوری که  مداومت داشته باشه...

اولین تمرین اینه که ده تا از نعماتی که داری رو روی کاغذ بیاری ... و دلیل شکر گزارید رو هم بنویسی

میخوام فهرستتون اینطوری باشه ...

واقعا خدارا بابت ...................شکر میکنم چون ..............

من از بابت ..............خوشحال و شاکرم

چون ....................

من واقعا برای ..................شکرگزارم

چون .......................

خدایا از صمیم قلب شکر گزارم برای ......................

چون............

خب باید خیلی دقیق باشید ...حتی از چیزهای خیلی ساده هم شکرگزار باشید... چیزهایی که هر روز از کنارشون ساده عبور میکنید .

برای اینکه کمکتون کنم که یادتون بیاد میتونید به این حوزه ها از زندگیتون فکر کنید اون وقت چیزهای زیادی برای شکر گزاری پیدا میکنید ...

تندرستی و جسم

شغل و موفقیت

امیال و آرزو هاتون

شادی آرامش

عشق

زندگی

طبیعت : سیاره زمین

فصلها

زمین

آب و هوا

کالاهای مادی

موارد انتخابی شخصی

و.....

بچه ها این تمرین رو هر روز باید انجام بدید و هر بار حداقل 10 مورد به لیستتون اضافه کنید بعد از نوشتن هر مورد حس شکر گزاری رو "عمیقا " حس کنید

در پایان هر جمله سه بار بنویسید خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

بعد لیستتون رو یک بار مرور کنید توی ذهنتون یا بلند بخونید و کلمه معجزه آسای خدایا شکرت رو چند بار تکرار کنید.

مراد دلم را به عشق الهی میسپارم و تجلی اش را با شکرگزاری سرعت

می بخشم......                          

خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت🙏🏻

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزيزم. من از همين امروز با اميد بخدا شروع ميکنم. ان شاالله بتونم خبراي خوب بهت بدم

از کساني که از من متنفرند، ممنونم. آن‌ها مرا تقويت مي کنند. از کساني که مرا دوست دارند، ممنونم. آن‌ها قلب مرا بزرگتر مي کنند. از کساني که مرا ترک مي‌کنند، ممنونم. آن‌ها به من مي‌آموزند هيچ چيز تا ابد ماندني نيست. از کساني که با من مي‌مانند، ممنونم. آن‌ها به من معناي دوست داشتن را نشان مي‌دهند.
2728

من اين مدلي تاحالا شروع نكردم ولي به قانون جذب اعتقاد دارم خودم به خيلي  چيزايي كه حتي فكرشم نميكردم رسيدم البته بعضي خواسته ها به نفعمونه بهش نرسيم شايد جذبش كنيم و برسيم اما در نهايت نرسيدنمون بهش به صلاحمون بوده و چيزي و به زور جذبش نكنيم🌸💕🌷

چرا دیوونگی "نسبت" به حساب نمیاد؟ مثلا بگن: تو چه نسبتی باهاش داری؟ منم بگم: دیوونَشم.. ازین نزدیک تر مگه "نسبت" داریم؟💑
2738

بهترین تکنیک برای آرامش و حل شدن مشکلات گفتن این چند جمله:

خداجووونم 

متاسفم 

من ببخش

سپاسگزارم

دوستت داررررم

💫در اکنون‌و لحظه حال زندگی کنید وبه همه زیباییهای اطرافتان توجه کنیدولذت ببرید...

✨زندگی در ک همین اکنون است..

✨زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که نخواهدآمد...

✨تو نه دردیروزی ونه در فردایی..

✨ظرف امروز،پر از بودن توست...

✨شاید این خنده که امروز دریغش کردی

✨آخرین فرصت همراهی با،امید است..

✨زندگی وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند....

"سهراب سپهری"

#تایید شدن

‌وقتی کسی شما راقبول نمیکند یا شما را تایید نمیکند یا هر نوع انتقادی که از شما میکنند شما در درونتان نسبت به خودتان ایرادی گرفته اید که این ارتعاش را به وجود آورده مثلا دیگران میگویند چرا اینقدر لاغر ونحیف هستید ؟

شما دردرون خودتان این ایراد را به خودتان گرفتید که مثلا چرامن اینقدر لاغرم یا چرا این قدر چاقم .شما اگر در باطن خودتان وهنگام گفتگو های مکالمات ذهنی با خودتان ،خودتان را تایید کنید واعتماد به نفستان را بالا برید هر گز نسبت به خود اعتراض نمیکنید وایراد نمیگیرید آن وقت خواهید که دیگران نیز از شما ایراد وانتقاد نخواهند کرد.خود تان را ظاهرتان را باطنتان را دوست داشته باشید شاید ایراد هایی داشته باشید اما مطمئنا زیباییها ومشخصات باطنی وظاهری نیز دارید به جنبه های مثبت توجه کنید وجز زیباییها نبینید تا در مدار وارتعاش عالی نسبت به خود قرار بگیریدومورد تایید وتحسین خود وسپس دیگران قرار بگیرید.

‌حسادت 👁

اگر شما حس حسادت نسبت به دیگران وچیزهایی که دارند را داریدلازم است جلوی این خصیصه گرفته شود زیرا هر چه  ییشتر حسادت کنید کمبود بیشتری دریافت میکنید وچیزهای بیشتری از دست میدهیدزمانی که احساس حسادت به داشته دیگری کردیداین عبارت را بگویید"خدا هر آن چه برای دیگری کرده را بیش از آن برایم میکند"

وبه فراوانی این دنیا وخدا ایمان داشته باشید. وخیر وبرکت را برای همه طلب کنید تا دعایتان به خودتان باز گردد.

چه عالی خوب چه نتیجه ای دیدی؟؟

هنوز که منتظرم.اماخیلی امیدوارم خبرشومیدم بهتون

خدایامرسی ک روزتولدامام رضاهدیه دادی بهم😍خدایااین هدیه قشنگونصیب همه اقدامیابکن

🌸🍃🌸🍃

اگه مثبت فکر نکنیم چی می شه؟!

یک آزمایش ساده:

همین الان هرجا که نشستین پای راستتون رو از زمین بلند کنین و در جهت عقربه های ساعت بچرخونین.

حالا با دست راستتون تو هوا حرف "ع" رو بنویسین.

دیدین؟!

جهت حرکت پاتون عوض شد!

می دونید چرا؟!

چون وقتی می خواهید حرف "ع" رو بنویسین، ذهن شما در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت می کنه. به همین دلیل پاتون ناخودآگاه جهتشو عوض می کنه تا

"با ذهنتون هماهنگ عمل کنه"

اینو گفتم که یادتون باشه وقتی دارین منفی فکر می کنین، بدونین که ناخودآگاهتون بر علیه شما می شه و شروع می کنه به رفتار منفی حتی اگه شما نخواسته باشین!

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید

تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید.

🎯 سه ميم موفقيت:

"برای دستيابی به موفقيت، بايد بر روی اهداف مشخصِ مكتوب، متمركز شد."

1️⃣ ميم اول وجود اهداف "مشخص" به جای روياهای مبهم است. اتفاقاً در اينجا جزئيات بسيار مهم هستند. مثلا موفقيت مالی يعنی داشتن چه چيزی و دقيقا با چه مشخصاتی!

2️⃣ ميم دوم "متمركز" شدن است يعنی چشم بر نداشتن از روی هدف و نديدن تمام موانع، نشنيدن تمامِ نمی‌شودها و خواستنِ تمام خواستنی ها! قدرتِ خواست را دست كم نگيريد.

3️⃣ ميم سوم "مكتوب" كردن و نوشتن هدف و قراردادن آن در معرض ديد است. معجزه نوشتن را از ياد نبريد. خدا هم در قرآن به قلم سوگند خورده است و به آنچه می نويسد.

2706