2733
2739
عنوان

فقط خانمای متاهل بیان+۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 55 پست

من ۴ ساله از خونه داریم میگذره یکبار حتی یکبار نشده شوهرم منو حموم نرفته لباسای خوشگل نپوشیده بوی خوب و اینا نبینه چون مردا واقعا از زن شلخته متنفرن بعضیا شاید ب روی آدم نیارن و نگن اونم از رو دوس داشتن زیاد ولی بدشون میاد کم کم سرد میشن میلیون کم میشه کشششون ب رابطه کم میشه سعی کن پو...ز...یشنای جدید هی امتحان کنی خودت باید اینا رو بدونی گلم یکاری کنی هیچوقت ب خیانت یا زن دوم مغزش حتی خطور نکنه همیشه براش تازه باش و بمون البته ک اخلاقم تو زندگی شرطه درک و صبوری خیلی چیزای دگ بهتره سیاست های زناشویی هم یاد بگیری ب کارت میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حقیقت داره ک حلقه بزنی پهلو و شکمت آب میشه؟

شاید باورت نشه

من کمر باریکم هربار که میبینم پهلوم یا شکمم دراومده ۲۰ دیقه پشت سرهم حلقه میزنم تو همون ثانیه اب میشن یعنی قشنگ حس میکنم 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731
من بعد هفده سال زندگی دارم اسم تکرار رو میارم    

نمیدونم واقعا

اما ما رابطمون خیلی گرم یود

الانم در هفته چندین باره ....فکر کنم همین تعداد زیاد باعث شده سرد بشم 

البته کیست تخمدان دارم که اونم باعث سردی زن میشه

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
باز خوبه تو می‌دونی شوهرت از لاک خوشش میاد من چی بگم ک از هیچی خوشش نمیاد ک هیچ رابطه مونم مثل پیرم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 عزیزم معلومه ک اینجوری میشه شوهرت از ترس بچه ها نبینن اینجوری شده زیرپتویی کار میکنه فقط 😅🤣

سعی کن  آنچنان به خود آرای برسی که کنارت دلش نزنه با تکراری  هواست باشه پیش خودت سیر باشه از نگاهش و سرمست بشه اگه نشه تو خیابون پیدا میکنه   آقا هستم جماعت مرد اینگونه هست که دوست داره همسرشو تو بهترین زیبای ها ببینه از لحاظ اریش  تمیزی مرتب بودن چیزهای تکرار مثل غذای تکراری دل زده میشه   زندگیتون پراز شادی🥀

2740
موهام رنگه .ناخن کاشت دارم ولی شکم دارم کخ اعتماد بنفسمو کلا از بین برده 

شکم ک بعد سزارین همه دارن هرچقدرم تلاش کنی یک کوچولو میمونه مگ با عمل ولی من مثلا ندارم یک دو سه سانت افتادگی دارم ولی شکم داشتن از افتادگی بهتر و قشنگتره بخدا چون موقع حاملگی از شانس بدم ب قول هر کی میدید سه قلو باردار بودم کسیم اصصصصلا باور نمی‌کرد ی دونه توشه🤦‍♀️

شکم ک بعد سزارین همه دارن هرچقدرم تلاش کنی یک کوچولو میمونه مگ با عمل ولی من مثلا ندارم یک دو سه سان ...

با اینکه زایمان نکردم شکم دارم😂

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
منم دلم میخاد اما خدایی ن وقتی برام مونده ن حوصله ای دوتا بچه شیری دارم واقعااااا اذیتم میکنن نمی‌ر ...

مردا ک اینا حالیشون نیس و تو کتشون نمیره وقتی اونجاشون بلند میشه مغزشون از کار میفته مگ نمیدونی این از نظر علمی ثابت شدس

سعی کن  آنچنان به خود آرای برسی که کنارت دلش نزنه با تکراری  هواست باشه پیش خودت سیر باشه ...

اخ آخ دستتون درد نکنه خیلی دلم میخواست یک مرد واقعا بگه مردا چطورن و چی میخوان و چجوری دوس دارن باشن زنا آخه همش بعضی وقتا نمیدونم چرا میگم دوس دارم کله شوهر و از هم باز کنم ببینم چی تو مغزش میگذره و میخواد و بشناسمش و ممنون ک بالاخره شما حرفی گفتید خدا خیرتون بده

2706