2737
2739
عنوان

قانون جذب و شکرگزاری

| مشاهده متن کامل بحث + 14089 بازدید | 71 پست
آخی واقعا ناراحت شدم دوستم ان شاالله که خیره اگر کمکی از دستم میاد حتما بگو

قربونت عزیزم

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

تکنیک فوق العاده ی  صندوق توکل :

قرآن می فرماید : ومن یتوکل علی الله فهو حسبه

هرکس که خداوند را وکیل خودش بگیرد خداوند هیچوقت امید او را ناامید نمی کند.

و خداوند با تمام قدرتش وکالتش را درباره آن شخص و پروژه ای که به خدا سپرده انجام میدهد. از جاییکه عقل آن انسان قد نمی دهد اصلا به آن فکر نمیکند.

طبق همین آیات یک تکنیک و تمرین وجود دارد بنام صندوق توکل :

یک جعبه (جعبه کفش یا هرچیز دیگر) درست کنید. سپس هر روزی که از چیزی میترسید، نگرانید،  خواسته ای دارید، باید بنویسید بصورت زیر . هرچقدر هم خواسته بزرگ باشد مهم نیست برای ما این خواسته بزرگ است برای خدا بزرگ نیست.

دراولین قسمت نامه :

1.  دقیقا خواسته خود را بنویسید یا چه چیزی شما را غمگین یا افسرده کرده ؟ و...

2.  دوم بنویسید اگر خواسته شما برآورده شود یا ناراحتی شما برطرف شود چه احساسی دارید ؟ یعنی بنویسید : وقتی من به خواسته ام برسم احساس قدرت میکنم ، احساس شعف میکنم ، احساس شکرگزاری میکنم . احساس ... ؟

3.  سوم شکرگزاری کنید . بنویسید خدا را شکر میکنم که ... مثلا خدا را شکر میکنم که به آرامش قلبی در پرداخت قرضم رسیدم و بدهیم را پرداخت کردم. یعنی  بنویسید به آن خواسته رسیده ام ... خدا را شکر که آن خانه را خریدم ... خدا را شکر میکنم که فلان کار انجام شد .... و از کلمات به سادگی ، به زیبایی ، به راحتی ، به سرعت ، ... را هم حتما بکار ببرید . مثلا خدا را شکر میکنم که به سادگی فلان مسئله من حل شد.

4.  زمان انجام این تمرین 40 روز است اما اگر بعد از چند روز آن مسئله حل شد دیگر نیازی به تکرار آن در روزهای بعد نیست اما اگر نشد تا 40 روز حتما باید انجام شود و بعد دیگر به آن کاری نداشته باشیم

5.  پشت آن برگه بنویسید برسد به دست خداوند!!!

این فرهنگ نامه نویسی در اسلام و قرآن بوده است و نوشتن قدرت جادویی و اعجاز دارد . وقتی خواسته ای را روی کاغذ مینویسیم انرژی سیال و فعالی به کائنات ارسال میشود که در برآورده شدن آن اثر فوق العاده ای دارد.

و من یتوکل علی الله هو حسبه و یرزقه من حیث لایحتسب

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🌹🌹

نکته های راز

👈تجسم و تصویرسازی ذهنی همه چیز است. پیش نمایشی از چیزهایی است که در آینده به زندگی مان جذب خواهیم کرد.

آلبرت انشتین_راز

👈تو مغناطیسی هستی که هر چیزی را به سوی خودت جذب می کنی. هر آنچه تا حالا در زندگی داشته ای، به واسطه ی قانون جذب بوده است.

دبی فرانک_راز

👈تو می توانی به کمک قانون جذب انواع و اقسام چیزها را درخواست کنی؛ موقعیت عالی، رابطه شادتر، زندگی زیباتر و امکانات بیشتر.

دبی فرانک_راز

👈خنده موجب جذب شادی و نشاط می شود، منفی گرایی را از ما دور می کند، و باعث درمان معجزه آسای بیماری می شود.

راندا برن_راز

👈خوشبینی

آهنربای خوشبختی است

اگر مثبت باشید ومثبت بمانید

اتفاقات و آدم های مثبت

به سوی شما جذب خواهند شد...

👈شما این توانایی را دارید که با ارسال امواج احساسی سرشار از عشق و نیکبختی..شادی و سعادت را به سوی خودتان و دیگران جذب کنید.

راندا برن_راز

👈برای جذب هر چیزی ابتدا باید شادی و نشاط از خود منعکس کنید. آنچه که مایل به داشتنش هستید اول از همه باید توسط خودتان به کاینات داده شود.

راندا برن_راز

#قانون_جذب

ﻭﺍﮐﻨﺶ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ، ﺩﺭﺳﺖ ﻣﺜﻞ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺫﻫﻦ ﺗﻮﺳﺖ. ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﻣﯽ ﺷﻨﻮﺩ. ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﻧﺪﺍﯼ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﺩﻫﯽ ﮐﻪ

ﺍﻓﻌﺎﻝ ﻭ ﻋﺒﺎﺭﺍﺕ ﻣﻨﻔﯽ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﺑﺮﺩ؛ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺗﻮﺟﻪ ﻭ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭼﻴﺰﻫﺎﻳﯽ ﻣﯽ ﺩﻫﯽ ﮐﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ.

ﺍﮔﺮ ﮐﻨﺠﮑﺎﻭﯼ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺍﻣﻮﺍﺝ ﻣﺜﺒﺖ ﻣﯽ ﻓﺮﺳﺘﯽ ﻳﺎ ﻣﻨﻔﯽ ﮐﺎﻓﯽ ﺳﺖ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺑﻴﻨﺪﺍﺯﯼ ﻭ ﺑﺒﻴﻨﯽ ﭼﻪ ﭼﻴﺰﯼ

ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ. ﺍﻳﻦ ﺟﻮﺭ ﺷﺪﻥ ﺗﻄﺎﺑﻘﯽ ﺑﯽ ﻧﻘﺺ ﺍﺳﺖ.

ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺗﻀﺎﺩ ﻭ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﯽ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﭼﻴﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﻟﺖ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ؛ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻗﺒﺎﻝ ﺁﻧﭽﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺭﻭﺷﻦ ﺗﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

ﺑﺎ ﺗﻀﺎﺩ، ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻣﺸﺨﺺ ﮐﻦ. ﺩﺭ ﻳﮏ ﺑﺮﮔﻪ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺑﻨﻮﻳﺲ ﻭ ﺩﺭ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﺁﻥ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ. ﺑﻌﺪ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ

ﺁﻧﭽﻪ ﻧﺨﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﯼ ﺧﻂ ﺑﮑﺶ.

ﺗﻤﺎﻡ ﭼﻴﺰﻫﺎﻳﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺑﺪﻫﺪ؛ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﯽ ﮐﻦ ﻭ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯ. ﻳﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﻫﺮ ﺍﺭﺗﻌﺎﺷﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺳﺎﻃﻊ

ﮐﻨﯽ، ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺍﺕ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﻳﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﻂ ﻣﻘﺪﻡ ﺫﻫﻨﺖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻩ ﻭ ﺗﻮﺟﻪ ﻭ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻭ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﻣﺜﺒﺖ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻌﻄﻮﻑ ﮐﻦ. ﺍﺯ ﻋﺒﺎﺭﺍﺕ ﺗﺎﮐﻴﺪﯼ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻦ.

ﻋﺒﺎﺭﺕ ﺗﺎﮐﻴﺪﯼ ﺟﻤﻠﻪ ﺍﯼ ﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺩﺭ ﺫﻫﻨﺖ ﺟﺎﻳﮕﺰﻳﻦ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻃﺮﺯ ﻓﮑﺮ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . ﻣﺜﻼ ﻣﻦ ﺑﺪﻧﯽ ﺳﺮﺣﺎﻝ ﻭ

ﺧﻮﺵ ﻭ ﺧﺮﻡ ﺩﺍﺭﻡ.

2731

‌چک راز چیست؟   🌼🌼🌼

یکی از راههای جذب  پول مورد نظر تان نوشتن چک راز است واین چک بسیار شگفت انگیز است میتوانید برای خودتان  در زمانهای مختلف چک بنویسید وثروت را به خود جذب کنید نوشتن معجزه میکندوافراد بسیاری از این چک جادویی نتایج عالی گرفتند این چک را میتوانید خودتان بنویسید یا از سایتهای مختلف دانلود کنید .

‌‌چک راز     ✨✨✨✨✨

اولین قدم در نوشتن چک راز اینست که آن را به زمان حال بنویسید نام خودتان ومبلغی  که میخواهید رابنویسید نکته مهم اینست که به دنبال این نباشید که مدام از خودتان بپرسید که از کجا وچه گونه این پول میخواهید جور شود این طور برای عالم هستی راه تعیین میکنید اغلب  کسانی که از این چک نتیجه نمیگیرند مدام به این موضوع  فکر میکنند وموتور خلقت را این طور خاموش میکنند.

پولی را که میخواهید بنویسید راباید بتوانید احساس وباور کنید پس به اندازه ای بنویسید که باورتان بشود نگران نباشید دفعه بعد میتوانید رقم های بالاتر بنویسید زیرا زمانی که یک بار از آن نتیجه گرفتید ذهن شما باور خواهد کرد که این کار شدنی است در ضمن ارتعاشتان نیز دفعه بعد قویتر میشود پس بهتر است با مبلغی کم یا مبلغی که در ذهنتان میگنجد شروع کنید.

ادامه   👇👇👇

‌چک راز     ✍✍✍

✍ وقتی چک را مینویسید یکی از نیازهایتان را در نظر بگیرید وفکر کنید آن مبلغ را برای کامل کردن پولتان لازم دارید مثلا میخواهید ماشینی بخرید ومقداری لازم دارید تا پولتان کامل شود.بعد از نوشتن در مواقعی که احساستان عالی وخوب است خودتان راببینید که برای خرید ماشینتان رفتید زیرا شما الان پول کافی برای خرید را دارید به نمایشگاه بروید ماشین را که انتخاب کردید راوارسی کنید  سوارش شوید همه چیزش را چک کنید فرمانش را در دستتان بگیرید احساسش کنیدحتی در مورد پایین آمدن قیمتش صحبت کنید ودر آخر حتما خودتان راببینید که ماشین را خریدید وکلیدش در دستتان هست این تجسم احساسی وشیرین را تاچند روز انجام دهید بعد رهایش کنید وبه  خدای فراوانی ها بسپریدش احساس نیاز به آن نداشته باشید فقط دوستش داشته باشید ومنتظر  دریافتش باشید.

#موفقیت

هیچ کس تا به امروز، با اگر و اما و شاید به خواسته‌هایش نرسیده است.

اگر واقعا خواهان موفقیت هستید باید سلطان "بایدها" باشید، نه بنده "شایدها"

2740

#شکرگزاری_روز_ششم  

مطمن باش مثل معجزه عمل میکند

چگونه است که دو نفر شغلی مشابه را انتخاب میکنند و با این همه یکی در کارش بهترین میشود و به اوج میرسد و دیگری برخلاف همه تلاشهایش  نه ❗️

طبق قانون جذب تو برای جذب و نگه داشتن موفقیتهای فعلی نیازمند شکرگزاری هستی بنابراین رسیدن به موفقیت همیشگی بدون شکرگزاری غیر ممکن است

تو باید عاشق شغلت باشی و برای انجام آن هیجان داشته باشی اگه شغلی که فعلا داری این حس را به تو نمیدهد تنها راه چاره باز  هم شکرگزاری است .

برای تمرین امروز میخوام در تمام طول روز فکر کنید که یک رئیس نامرئی دارید که در تمام روز کنار شماست و تمام افکار و اعمال شما رو درباره کارتون ثبت میکنه ...

پس سعی کن درتمام روز مواردی برای شکرگزاری از کار فعلی ات پیدا کنی و حال و هوای شکرگزاری داشته باشی

یادت باشه هر چقدر لیستی که رئیست از موارد شکرگزاری تو یادداشت میکنه بیشتر باشه میتونه اعجاز بیشتری رو در زمینه مادی شغل موفقیت فرصتهای کاری بیشتر و... برای تو ایجاد کنه

برای شروع این حقیقت را در نظر بگیر که تو شغل داری و به هر حال داشتن شغل خیلی بهتر از نداشتن اون هست و حالا با دونستن این راز تو میتونی اول شغل دلخواهت رو پیدا کنی و با ادامه شکرگزاری موفقیت دائمی خودت رو در اون شغل تضمین کنی .

وقت رو از دست نده رئیست منتظره ...😉

خدایا برای داشتن شغل شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه میتونم با انجام این کار در آمد داشته باشم شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه میتونم هر روزم رو با کارم هدفمند کنم شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه رابطه ام با همکارام خوبه شکرت🙏🏻

خدایابرای اینکه رئیسم در محل کار هوای منو داره شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه میتونم از طریق این کار در آمد حلالی داشته باشم شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه روزی مرا در این کار قرار داده ای شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه میتوانم کار دلخواهم را به زودی پیدا کنم شکرت🙏🏻

خدایا برای فرصتهای شغلی عالی که برایم پیش می آید شکرت🙏🏻

خدایا برای اینکه هستی و میتوانم با تو حرف بزنم شکرت🙏🏻

🌹🌹

#شکرگزاری_روز_هفتم

روش اعجاز آفرین

وقتی تندرست هستی خدارا شکر میکنی یا وقتی بیمار میشوی❓

هر روز خدارا بابت شغلت شکر میگویی یا وقتی خبر برکناری چند تن از همکارانت را میشنوی ❓

هر بار که حقوقت را میگیری خدارا شکر میکنی یا وقتی به دلیلی دریافت حقوقت به تاخیر افتاده است ❓

آیا زمانی از عزیزانت قدر دانی میکنی که همه چیز رو به راه هست یا فقط زمانی به یادشان میافتی که به آنها نیاز داری ❓

آیا هر روز از این که زنده هستی خدارا شکر میکنی یا نسبت به آن بی اعتنا هستی ❓

وقتی خودرو ات سالم است خدارا شکر میکنی یا زمانی که خراب شده است ❓

یادتون میاد چه زمانی یاد نعمتهایی که خدابهتون داده می افتید ...زمانی که به هر دلیلی اوضا رو به راه نباشه ❓❓❓

وقتی قدر چیزی رو ندونی نتیجه اش گله و شکایت و افکار و کلام منفی است که باعث میشه چیزهایی با همون فرکانس رو جذب کنید ...

حالا میفهمی که آه و ناله و قدر ندونستن جریان دریافت نعمات و موارد خوب زندگی ات را متوقف یا حداقل کند میکنه...

بنابر این در هر وضعیتی هرچند بد باید به دنبال مواردی برای شکرگزاری بگردید مخصوصا حالا که میدونی این شکرگزاری میتونه بطور معجزه آسا شرایط رو به نفع تو تغییر بده ...

"بیاید به بیداری برسیم ...و شکرگزار باشیم که اگر بسیار نیاموخته ایم دست کم اندکی آموخته ایم و حتی اگر اندکی نیاموخته ایم دست کم بیمار نیستیم اگر بیمار هستیم دست کم  هنوز نمرده ایم

پس بیایید همگی شکرگزار باشیم "

توی هر وضعیتی هستید هرچند بد سعی کنید  مورد برای شکرگزاری پیدا کنید که بخاطر اوضاع به ظاهر بد الان بدست آوردید

مثلا اگه  هنوز کاری پیدا نکرده ام خدارا شکر میکنم که در این مدت بیکاری تونستم مدت بیشتری کنار خانواده ام باشم🙏🏻

خدارا شکر میکنم در اوقات فراغت طولانی تری تونستم کتابهای بیشتری بخونم🙏🏻

خدارا شکر میکنم در این مدت تونستم تخصص خودم رو در رشته ام افزایش بدم🙏🏻

خدارا شکر میکنم که سالم هستم و میتونم کار کنم🙏🏻

خدارا شکر میکنم که این وقفه خیلی کوتاه خواهد بود🙏🏻

خدارا شکر میکنم در این مدت بیکاری فهمیدم که کارم خیلی برام مهمه🙏🏻

خدایا برای تشویق ها و حمایت خانواده ام در این مدت شکرت🙏🏻

خدیاشکرت که در این مدت که دنبال کار میگشتم خیلی چیزهای جدید یاد گرفتم 🙏🏻

خدایا شکرت که در این مدت با آدمهای زیادی که شغل شبیه من دارن آشنا شدم🙏🏻

خدایا شکرت  که بزودی شغل دلخوام رو پیدا میکنم🙏🏻

یادتون باشه قدرت شکرگزاری از هرگونه وضعیت منفی قدرتمند تره.

در آینده هر وقت در هر نوع وضعیت منفی قرار گرفتید از این روش برای رهایی استفاده کنید و یادتون باشه اگر چند وقته که همه چی زندگیتون بهم ریخته حتما چند وقته که شکرگزاری رو فراموش کردید ...

#شکرگزاری_روز_هشتم

🌸قلبی شاکر بزمی دائمی دارد🌸

به صلاحت نیست حتی یک روز هم سپاسگزاری را فراموش کنی آرزوهای تو به آن وابسته است یکی از اتفاقهایی که به بدیهیات زندگی همه ما تبدیل شده ... خوردن و آشامیدن هست

خب حالا لحظه ای رو تصور کنید که خیلی گرسنه یا تشنه بودید به هر دلیل  بعد از یه مدت دچار ضعف شدید.

پس این اتفاق یه اتفاق ساده نیست یک موهبت بزرگ که به شما داده شده پس قبل از خوردن کمی مکث کنید و به عبارت اعجاز آور خدایا شکرت رو به زبان بیارید ...

یه لحظه فکر کنید که این غذا برای اینکه به دست شما برسه چه مراحلی رو طی کرده ...

تصورش را بکن اگر ساختار انرِژی غذاها و نوشیدنی ها با تمرکز بر شکرگزاری بابت آنها دگرگون شود و آنها را پاکیزه کند آنچه مصرف میکنی جه تاثیری اساسی و ماندگاری بر سلامت جسمانی ات دارد...

میتوانی این طور تصور کنی که با بکار بردن عبارت خدایا شکرت قبل از خوردن هر چیزی گردی از اعجاز روی آنچه میخوری میپاشی و این فوق العاده است

خدایا شکرت 🙏🏻

خدایا شکرت 🙏🏻

خدایا شکرت🙏🏻

#شکرگزاری_روز_نهم    

"جذب کننده پول"

تصور بیشتر مردم این است که آنها هیچوقت درباره پول آه و ناله نمیکنند اما اگر کمی دقت کنند هر وقت در این زمینه دچار فقدان هستند بدون اینکه خودشان متوجه باشند آه و ناله میکنند.

تاحالا دقت کردین ... وقتی دستتون خالی باشه برای هزینه هایی که میکنید اصلا حال و هوای شکرگزاری ندارید

حتما میگید خب دلیلی نداره ....😕

ونکته دقیقا همین جاست چون درست در همین موقعیت است که برای دریافت پول بیشتر باید برای هزینه هایی که الان داری انجام میدی شکرگزار باشی.

برای برخورداری از یک زندگی غنی تو باید درباره هر چیزی در زندگی ات که به نوعی با پول ارتباط  دارد خدارا شکر کنی ....

اینکه چشم دیدن صورت حسابها را نداری حکم شکر گزاری ندارد ...

به منظور شاکر بودن بابت هزینه ها در نطر بگیر از کالاها یا خدماتی که هزینه برده چقدر به تو منفعت رسیده

میگی چطوری ❓❓❓

اگر بابت اجاره یا قسط خانه هزینه میکنی فکر کن که با صرف این هزینه تو یک سر پتاه امن برای زندگی داری

اگر جایی به نام بنگاه معاملات ملک نبود چه میشد ❓

اگرکسی نبود که خانه اش را به تو اجاره دهد آنوقت باید در خیابان زندگی میکردی 😐

وقتی میخواهی پول آب و برق و گاز را بپردازی فقط یک لحظه  زندگی بدون آنها را تصور کن و خدارا شکر کن که میتوانی برای استفاده از آنها پول پرداخت کنی ...🙏🏻

وقتی هزینه تلفن یا اینترنت را پرداخت میکنی یک لحظه زندگی بدون ارتباط با آدم ها را تصور کن و لبخند بزن و خدارا شکر کن که میتوانی هزینه این ارتباط را پرداخت کنی🙏🏻

حالا از این به بعد با لبخند شکرگزاری به قبض ها نگاه کن 🙂

اقساط مختلف را با رضایت و لبخند پرداخت کن و کنار هر قبضی که دریافت میکنی بنویس خدایا بابت پول شکرت🙏🏻

در دلت شکرگزار باش که  پرداخت این قبض ها یعنی تو پول داری پس نگران نباش تا بیشتر به تو عرضه شود

و هر وقت قبضی را پرداخت میکنی روی آن بنویس

🌸" خدایاشکرت پرداخت شد "🌸          

خدایا شکرت

خدایا شکرت

خدااااایا شکرتتتتتتتتت🙏🏻 

#شکرگزاری_روز_دهم

⚡️گرد معجزه آسای شکر گزاری

هیچ عملی اضطراری تر از شکرگزاری نیست

همیشه گفته اند که چندین برابر آنچه صمیمانه به دیگران ابراز میداری به خودت بر میگردد

بنابراین قدر دان بودن و تشکر از فردی دیگر بابت آنچه از او دریافت میکنی نه تنها ضروری بلکه برای بهبود زندگی ات اساسی است ...

تا حالا فکر کردین شما در طول روز چه خدماتی از دیگران دریافت میکنید که شاید هیچوقت بهش فکر نکردید و از اونها تشکر نکردید :

👈از ماموران شهرداری ،برای پاکیزه بودن محیط اطراف محل زندگیتون

👈از ماموران اداره راهمایی و رانندگی ،برای نظمی که بین شهر برقرار میکنند

👈افرادی که در محل کارتون به نوعی به شما کمک میکنن

👈همسایه تون که گاهی کمکتون میکنه

👈شاگرد مغازه ای که ازش خرید میکنید

👈رهگذری که کمکتون میکنه جای پارک پیدا کنید

👈عابری که توی پیدا کردن آدرس راهنماییتون میکنه

وخیلی آدمهای دیگه

حالا میخوام بهتون بگم وقتی تصمیم گرفتید که ازشون تشکر کنید علت سپاسگزاریتون رو هم بیان کنید و حتما بهشون نگاه کنید ،وقتی دارید تشکر میکنید جای دیگری رو نگاه نکنید با گوشی تلفنتون بازی نکنید

بهش نگاه کنید مستقیم توی چشماش و بهش بگید بابت لطفی که به شما کرده ازش سپاسگزارید

آنها گرد معجزه آسای سپاسگزاری تو را دریافت نمیکنند مگر اینکه به آنها نگاه کنی ...

خب البته نمیتونید از همه آدمها مستقیما تشکر کنید

مثلا از رفتگران شهر ...

اینطور مواقع به طور ذهنی تشکر کن مثلا بگو من واقعا سپاسگزار رفته گران هستم که صبح خیلی زود کار میکنند تا خیایبان تمیزباشد...

من واقعا برای این خدمات 24 ساعته متشکرم...

امروز یه لیست از 10 نفری تهیه کن که بابت کمک هایی که بهت کردن ازشون متشکری و از این به بعد یادت باشه هر جای که میری گرد معجزه آسای شکر گزاری رو بابت خدماتی که دریافت میکنی در اطراف خودت پراکنده کنی ...🙏🏻

#شکرگزاری_روز_یازدهم

1.فهرستی از ده موهبتی که داری تهیه کن.دلیل شکرگزاریت را بابت هر یک از آنها بنویس.فهرستت را بخوان و در پایان هر نعمت سه بار بگو: خدایا شکرت و حال و هوای شکرگزاری را احساس کن.

2.از لحظه ای که چشمانت را باز میکنی تا زمانی که آماده ی بیرون رفتن می شوی، در ذهنت عبارت اعجاز آفرین خدایا شکرت را برای هر چیزی که از آن استفاده می کنی یا به آن دست می زنی، بر زبان بیاور.

3. امشب قبل از اینکه بخوابی، سنگ شکرگزاریت را در دستت بگیر و در مورد دو یا سه تا از بهترین اتفاقات روزت ،بگو خدایا شکرت.

#شکرگزاری_روز_دوازدهم

1.فهرستی از ده موهبتی که داری تهیه کن.دلیل شکرگزاریت را بابت هر یک از آنها بنویس.فهرستت را بخوان و در پایان هر نعمت سه بار بگو: خدایا شکرت و حال و هوای شکرگزاری را احساس کن.

2.در طول روز جایی بی سر و صدا پیدا کن و فهرستی از سه نفری که زندگی ات را متحول کردند، تهیه کن.

3.هر دفعه به یکی از افراد داخل فهرست بپرداز و در حالی که با صدای بلند حرف می زنی، به هر یک بگو که چرا از او سپاسگزار هستی و چگونه در مسیر زندگیت تاثیر گذاشت.

4. امشب قبل از اینکه بخوابی، سنگ شکرگزاریت را در دستت بگیر و در مورد دو یا سه تا از بهترین اتفاقات روزت ،بگو خدایا شکرت.

2706