2733
2739
عنوان

خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 64 پست
بنظرمن نرو منوشوهرمم زیادکشیدیم هم از خانوادهدخودم هم شوهرم بابام به خواهرم ی عالمه جهاز دادولی ب من ...

من با خواهرم یه سال تفاوت سنی داریم .یه برادر هم داریم کلا سه تا بچه ایم .مثلا منم اونموقع تو خونه بودم خواهرمم .برای خواهرم هدیه میگرفت من ننگه میکردم و فقط به من میگفتن خواهرت بزرگتره .حتی لباسی که من کلی میگشتم بخرم بپوشم. تو دوران دبیرستانم .خواهرم گریه میکرد و از من میگرفتن

منم خیلی عذاب میکشم باحرفات داغ دلموتازه کردی مامانم واسه بچه هاخواهرم همه چی میخره واسه من سیسمونیم ب زور خرید سیسمونی ک چه عرض کنم بیشترشو خودم خریدم ی دوتیکه لباس خرید اونم برادرموفرستاد ک بدم بهش ک پسشون بدم خیلی جلوشوهرم خجالت کشیدم 

خدایا زندگیم رابه خودت گره بزن گره کور😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرمن نرو منوشوهرمم زیادکشیدیم هم از خانوادهدخودم هم شوهرم بابام به خواهرم ی عالمه جهاز دادولی ب من ...

به منم هیچی ندادن .الان یعنی ندادن ما داریم زندگی نمیکنیم؟؟؟؟؟خدا نگه دار شوهرامونووو 😛

2731
من با خواهرم یه سال تفاوت سنی داریم .یه برادر هم داریم کلا سه تا بچه ایم .مثلا منم اونموقع تو خونه ب ...

وای من باشم حتی اسمشونم نمیارم چقدددددر شماها مظلومین بابا

بهترین نوع ممکن خودت باش

بخداتابستون ک میشه ی ماهشوخونه من میان منم باید فقط بپزم وقتی من میرم بیشترشوخونه پدرشوهرمم اونا خیلی دوسدارن من پیششون باشم خانواده شوهرمومیگم ولی اصلا ب شوهرم نمیگن امشب شام بیا اینجا خیلی اذیت میشم از این رفتارشون اگه خانواده شوهرم بیان خونم ناراحت میشن لااینکه پدرشوهرم هیچی واشمون کم نمیزاره

خدایا زندگیم رابه خودت گره بزن گره کور😍
منم خیلی عذاب میکشم باحرفات داغ دلموتازه کردی مامانم واسه بچه هاخواهرم همه چی میخره واسه من سیسمونیم ...

خوب کاری کردی اتفاقا منم نگران بچه اینده ام هستم از بی محبتی اینا کنار نوه ها

2740

هر چی باشه پدر و مادرت هستند احترامشون رو نگه دار ولی یه بار تو شرایط مناسب مشکلت رو باهاشون در میان بزار و از رفتار اشتباهشان بگو

رفت و آمدت رو ماهی یکبار کن 

اگه نری خدایی نکرده روزی مشکلی پیش بیاد با چه رویی میخوای بری پیششون

هر چی باشه پدر و مادرت هستند احترامشون رو نگه دار ولی یه بار تو شرایط مناسب مشکلت رو باهاشون در میان ...

بنظرت کسی که توی خوشی هوای دخترشو نداره توی مشکلات داره؟؟؟ گندومو نمیگم اصلا منظور بخودم که تاکسی ناراحت نشه . 

2706