2752
2734
عنوان

بچها خواهرم پیش شوهرم

2580 بازدید | 95 پست

بی حجاب میگرده مجرده ۳۰ سالشه مادر پدرم مسافرتن تنهاس من اینجا بودم شوهرمم اومد دیدم شلوارشو عوض نمیکنه درحالی که من خودم آدم امروزیم و هیچوقت بهش هیچی نمیگم اینسری بهش گفتم نمیخوای شلوارتو عوض کنی الان میاد بالا یه نگاه کرد به شلوارش با بی میلی رفت عوض کرد حالا شلواره چجوری باشه خوبه بی نهایت نازک و جذب درحدی که خط لباس زیر مشخص میشه قدشم تا زانو همه جاش بیرون بود ببخشید مثانه باسنش بنظرتون من حساسم یا کار خواهرم اشتباهه آخه من هیچ موقع هیچی نمیگم مثلا میاد خونمون جلو شوهرم دراز میکشه پایین تنش بزرگه دراز میکشه دومتر میاد بالا ولی من میگم ول کن بیخیال ولی اینسری طاقت نیوردم شوهرم خیلی چشم پاکه اونقدری که همه پیشش راحتن چون نگاهش پاکه اما خب من ناراحت میشم خواهرم اینجوری میگرده چون من خودم اینجوری نمیگردم پیش شوهرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان خورده میشی انقد ک میگن به تو ربط نداره کی چی میپوشه و فلان

اینجا پر از روغنفکره

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

خودت که حق داری بگردی ولی خوب خواهرتم زیادی راحته جلو همسر شما هرچیزی حدومرز داره

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

رفتارخواهرتون خو ب نیست حق دارید 

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤
2706