2733
2734

ده دیقه آخر بود منم یه لحظه بی صدا به یه چیز خندیدم اینم عصبی شد بیرونم کرد 

حالا فردا باهاش کلاس دارم میخام برم معذرت خاهی کنم بزاره برم سر کلاس چ بهش بگم استرس دارم 

( البته اینم بگم چون مقصرم میخام عذرخاهی کنم وگرنه هیچ وقت این کارو نمیکردم) 

متریم ضایعم کنه بگین چ بهش بگم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

برو اتاقش ازش عذرخواهی کن. جلو هم کلاسیات نگو چیزی. اگرم اجازه نداد به مدیرگروه بگو باهاش صحبت کنه

یا رفیق من لا رفیق له... خدایا نی نی منم به سلامت برسون. (نی نی دنیا اومد خداروشکر سالم و خوبه)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگو حق دارین ناراحت بشین عذر میخام دیگه تکرار نمیشه

فقد همین ب ذهنم رسیو😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
برو اتاقش ازش عذرخواهی کن. جلو هم کلاسیات نگو چیزی. اگرم اجازه نداد به مدیرگروه بگو باهاش صحبت کنه

یقینا که جلو بقیه نمیگم بیرون وایمیستم خودش بیاد بعد میگم آره فکر خوبیه اگه نزاشت همین کارو میکنم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
به خاطر همچین چیزی بیرونت کرد ؟  بعد تو دانشگاه مگر بیرون میکنن؟

منم چندسال پیش دانشحو بودم دوتا دختر تو کلاسمون خندیدم یواش یکیشونو بیرون کرد 

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
اگ ازون عقده ای هاس الکی خودتو خرد نکن بیخیال کلاس شو کلاسش تو سرش بوخوره 

نه آدم خوبیه ولی یکم به قوانین کلاسش حساسه ولی عقده ای نیست اتفاقا اگه اونجوری بود خودم اصلا کم نمیاوردم جلوش 

ترم چندی اسی ؟

۳

سعی کنید در فضایی که خودشون به تنهایی حضور دارند 

عذرخواهی کنید احتمال می‌ره که بپذیرند 

اگر که کوتاه نیومدند خودتون درس را حذف کنید 

منت کشی زیادی باعث میشه برخی افراد سرشون گیج بره 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
سعی کنید در فضایی که خودشون به تنهایی حضور دارند  عذرخواهی کنید احتمال می‌ره که بپذیرند  ...

دقیقا حق با شماس ولی چون اصلا عادت معذرت خاهی ندارم متاسفانه نمیتونم تحمل بکنم بعد معذرت خاهیم طرف نپذیره بخاطر همین شاید باورتون نشه چند شبه استرس داره بعد از ظهرم خابشو میدیدم🤦🏻‍♀️

منم چندسال پیش دانشحو بودم دوتا دختر تو کلاسمون خندیدم یواش یکیشونو بیرون کرد 

چه استاد بی جنبه ای 

ما هم این ترم یک استاد داریم ببخشید ولی خیلی اخلاقش سگیه 

دو تا دختر داشتن حرف میزدن گفت من فکر میکردم شما دوتا شعور دارین ولی مثل اینکه شعور ندارین هر چی نگاه میکنم نمیفهمین 

من بجای اون دو تا دختر ناراحت شدم انقدر بدم میاد از استادهایی که دانشجو رو خورد میکنن

2706