2737
2739
عنوان

خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 64 پست
برین هتل . هتل گرونه برین مسافرخونه . نمیدونم بازم نظر خودته خودت چطور دوس داری همون کارو بکن

پدر پدرم غوغا به پا میکنه بریم مسافر خونه نه که دوستم داشته باشه ها .کلا دنبال حرف میگردن .بعد اینا عروسیهاشون یه شب نیست که تو روستا قرار بگیرن پدر ادم در میاد.

پدر پدرم غوغا به پا میکنه بریم مسافر خونه نه که دوستم داشته باشه ها .کلا دنبال حرف میگردن .بعد اینا ...

خب برو اونجا تا عروسی تموم شه بعدا تصمیم بگیر این همه تحمل کردی این چند روزم روش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت کسی که توی خوشی هوای دخترشو نداره توی مشکلات داره؟؟؟ گندومو نمیگم اصلا منظور بخودم که تاکسی نا ...

اگه پدر یا مادر خدایی نکرده بیماری سختی پیش بیاد یا تصادف و غیره بد حال توی بیمارستان باشه میتونی نری یا خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد برای یکیشان با چه رویی میخواهید برید من میگم کم برید در حد سر زدن تا در اینده به مشکلی برنخورید

2728

ولی شوهرم خیلی الحمدالله خوبه چه از اخلاق بگی چه از لحاط نماز روزه بگی. چه از لحاظ مهربونی و..خیلی دلم میسوزه براش میگم چرا خدا همچین خانواده ای قسمت این کرده .