2752
2739

بچه‌ها من اومدم داخل یه روستا اینجا الان اذان شده منم غسل واجب دارم آب هم به اندازه ای نیس که بتونم غسل کنم ساعت دو یا سه ظهر آب براشون میاد میتونن مخزن‌ پر‌کنن من برم حمام  

ایا تیمم کنم تا نمازم اول وقت باشه قبوله ؟؟ 

یا صبر کنم اب بیاد غسل منم قضاشو بخونم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

باید ببینی مرجعت چی میگه

فکر کنم صبر کنی بهتر

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

تیمم کن بخون

و اگر تا اخر وقت تونستی غسل کنی غسل کن و بخون

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
اگه آب نیست ونماز داره قضا میشه تیمم کنید

ممنونم عزیزم 

تصمیم گرفتم هر دو‌جور بخونم که هم نماز اول وقت از دستم نره هم اگر قبول نبود باز به‌گردنم نمونه 

ممنونم از همتون اجرتون با خدا

تا ساعت۳  که نماز قضا نمیشه باید تا جایی که ممکنه با آب غسل کنی اگر آب نبود و وقت نماز تنگ شده بود می تونی تیمم بدل از غسل کنی نماز ادا کنی بعد غسل کنی پس صبر کن تا آب بیاد

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤