2733
2734
عنوان

خسته شدم

610 بازدید | 64 پست

از دست مادرم خسته شدم خیلی فرق میزاره بینمون. اما به خواهرم خیلی محبت نشون میده اما منو از بچگی که یادم میاد زیاد دوست نداشته.الانم که ازدواج کردم شب عروسبم اصلا تو نگاه هیچکدوم ناراحتی ندیدم .خیلی تو دوران عقد اذیتم. کردم الانم بعد بیست روز که میرم خونشون با زبون بی زبونی میگه برو شوهرت نیاد که مجبور شم پاشم شام بزارم بد بخت شوهرم همش میگه من خیلی وقته نیومدم یه شب بیام اونجا سر بزنم. ....اما خواهر و اون یکی برادرم هر شب اینجا هستن . یا وقتی با دختر خاله و خواهرم و..جمعیم سر سفره انقدر بی احترامی میکنن به شوهرم .به همه بابا یکی یکی تعارف میکنه بجز شوهرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دیدم از این بی محبتی ها . یکی از خانم ها اینجا تعریف میکرد که همش مامانم میگه تو از خواهرات زشت ...

داشتم ب این فک میکردم اگ باز یه نی نی پسر بیاری اسم کاربریتو چیکار میکنی😐

کاش آقایون چادر پوش سایت حامله بشن،بعد طبیعی زایمان کنن😑
2738
نه بابا شوهرم کاری نکرده خیلی هم مظلوم اقاست .از اول رفتاراشون با من اینطوری بوده

عزيزم توجه نكن سعى كن رابطتون دورى و دوستى باشه كه اين وسط شما و همسرت ناراحت نشى

نه بابا شوهرم کاری نکرده خیلی هم مظلوم اقاست .از اول رفتاراشون با من اینطوری بوده

اگه شوهرت خوبه و اهل سو استفاده نیست رفت و امدتو سالی یه بار عید بکن بهسون زنگ نزن برای خودت ارزش قائل باش 

بهترین نوع ممکن خودت باش

منم دیدم از این بی محبتی ها . یکی از خانم ها اینجا تعریف میکرد که همش مامانم میگه تو از خواهرات زشت ...

اخه کاری هم نکردم فقط احترامشون رو داشتم از هر نظر بهشون رسیدم کاراشون رو شوهرم راه میاندازه

2706