2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344382 بازدید | 49479 پست
فریماه نماز چی خوندی

همون نماز کن فیکون توسل به حضرت عباس رو که عکس مطلبشو فرستادم. 

فکر کنم یکی دو صفحه قبل باشه.۳ تا نماز دورکعتیه.  دوتا نماز دو رکعتی میخونی . یه نماز رو میزاری وقتی حاجت گرفتی. 

عکس رو برو ببین عزیزم . شیوه نماز توش نوشته شده. 

۱۴ روز هم نماز دو رکعتی مثه نماز صبح میخوندم به نیت حضرت علی اصغر و هدیه میکردم به حضرت. اینم نماز ساده و راحتیه. اینم بخون. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فریماه جان همین ۴ بار اقدامو داشتی؟

اره عزیزم. من بعداز روز ۱۵ سیکلم دیگه همسرم سرما خورد و یک هفته اقدام نداشتم. و اخرای سیکلم که حالش بهتر شد  دوبارِ دیگه اقدام داشتم که فکر کنم  روز ۲۴ و ۲۶ سیکلم بود‌ که البته اونا بدرد نخور بودن و فقط جهت سرگرمی بود 😅😆

2731
اره عزیزم. من بعداز روز ۱۵ سیکلم دیگه همسرم سرما خورد و یک هفته اقدام نداشتم. و اخرای سیکلم که حالش ...

چه جالب دارو مصرف میکردی؟؟

💫صبر داشته باش💫                                          باز میشه این در...صبح میشه این شب❤

سلام

من ده ماهه تو اقدامم، ۳۲ سالمه. کیست تخمدان دارم. البته سه ماهه ازش خبر ندارم‌. پریدام منظمه با یکی دو روز تاخیر که اینبار هم خیلی دل درد داشتم هم لخته لخته بود. دنبال یه دکتر خوب تو اصفهان برا درمان کیست و تشخیص مشکلم میگردم. اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین. در ضمن این ماه قرص اگنوگل میخوردم

خدا نی نی خوشکل منو صحیح و سالم بزار تو بقلم🥰🥰
2740
ایشالا این ماه هدیه تولدت رو از خدا میگیری مطمئن باش. توکلت به خدا باشه.  من نماز توسل به حضرت ...

فریماه عزیزم مبارکه گلم ❤😘😍❤😘😍😍

امروز صدای قلب کنجدم رو شنیدم خدایا قشنگترین صدای عمرم بود ممنونم خداجون ازت 😘😍
فریماه عزیزم مبارکه گلم ❤😘😍❤😘😍😍

مرسی عزیزم.  😙

یه سوال مهدیه جان. شما درد پریودی ات تو هفته های اول بارداری که فهمیدی چه جوری بود؟

من یکم سرپا میمونم از درد کمرم میخوام گریه کنم

هر چند ساعتی به مدت چند دقیقه زیر شکمم درد میگیره دوباره خوب میشه . انگاری شکمم سِرّ میشه. گاهی هم حالا دلپیچه میگیرم

موقع خواب هم وقتی از این پهلو به اون پهلو میشم دو طرف شکمم درد میگیرن.  این دردا تا کی ادامه دارن ؟ طبیعیه ؟ شما ترشحات هم داشتین ؟ 

همون نماز کن فیکون توسل به حضرت عباس رو که عکس مطلبشو فرستادم.  فکر کنم یکی دو صفحه قبل باشه.۳ ...

منم واسه حضرت علی اصغر خوندم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
قبول باشه. ایشالا که به لطف خدا و بحق حضرت علی اصغر حاجت بگیری عزیزم. آمین

مرسی قربونت برم😘

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
زهراجونم چیکار کردی؟!قرص میخوری؟! یعنی امکان نداره این مشکل برطرف بشه بطور کامل؟؟!!

چرا عزیزم قابل درمانه مگه دکتر گفته تخمدان پلی کیستیک داری؟؟

خدایا شکرت واسه داشتن یه دخمل شیطون 🙏👼        خدا جون خودت کمکم کن تا مادر خوبی واسش باشم.
یعنی از مرد اسپرم‌میگیرن و خوباشو جدا میکنن و از طریق واژن به رحم تزریق میکنن

خب چکاریه چرا خودشون اینکارو نمیکنن چه فرقی داره 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706