2752
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344382 بازدید | 49479 پست
عاره دقیقا ولی از دیروز ک پیشش رفتم ی جورایی امیدو انرژی ندارم دیگ برای بچه دار شدن باورت میشه😟

ببین توروخدا چه سریع امضاشم عوض کرد. ی خورده انرژی داشته باش دختر. ایشالا که به زودی مامان میشی. نگران نباش درمانت رو ادامه بده ایشالا خیلی زود جواب میگیری عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاره دقیقا ولی از دیروز ک پیشش رفتم ی جورایی امیدو انرژی ندارم دیگ برای بچه دار شدن باورت میشه😟

نه نه.  اصلا اينجوري فك نكن.خيليايي كه دورو برت ميبيني و باردارن اين مشكلو دارن اصلا چيزي نيست كه درمان نشه  نمونه ش خواهر خودم مامانم

من با تو خوشم آروم نداره دلم...زودتر بيا ❤️
ببین توروخدا چه سریع امضاشم عوض کرد. ی خورده انرژی داشته باش دختر. ایشالا که به زودی مامان میشی. نگر ...

ع😁اخه خیلی دپم از دیروز پریروز

امیدوارم نتیجه بگیرم فقط😣

ممنون دوستم😘

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2731
نه نه.  اصلا اينجوري فك نكن.خيليايي كه دورو برت ميبيني و باردارن اين مشكلو دارن اصلا چيزي نيست ...

امیدوارم نتیجه بگیرم فقط😊ممنون عشقم💜

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
قررربوووونتتتت آجی . ایشالا این ماه تو بیای خبر نی نی دارشدنت رو بهمون بگی عزیزدلم.  ولی کا ...

اینا طبیعیه عزیزم ...اشترس نده بخودت.خیلیا باردار بودن ولی دردا پریودی ام داشتن

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

من نمیدونم چرا کسی که مشکلی نداره خدا باید انقد منتظرش بزاره.خو مشکل کجاست یعنی😢 

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
بچه ها من چند وقت پیش  این عکس رو گزاشتم.  دوباره هم میزارم که یادواری کنم. خیلی زمان ...

فریماه نماز چی خوندی

حتما عزیزم. یه لطف میکنی لیست رو بفرستی. میخوام برای اسامی بچه های اقدامی به نیت بچه دار شدنشون ایه ...

مامانی های تابستون۹۷💖

فاتی مامان👪
لین ۲۱ مامان👪
تکاپو مامان 👪
الی مامان 👪
ترنم مامان👪
  ترانه مامان👪
محیاسادات مامان👪
Maman nirvana مامان👪
👪 مامان Massi
Mheidary مامان👪
Atanaz مامان👪
Sahhhar مامان👪
Gol69مامان 👪
Pari1639 مامان 👪
بانو۸۷ مامان 👪
Mahdie مامان👪
Minni مامان👪
Behi مامان👪
Ajooo مامان👪
ماریا مامان 👪
Sz92sn91 مامان👪
Sahar مامان👪
فریماه  مامان 👪

مامانهای شهریور۹۷💚

فهانک.... ۲۰ ماه......۱۵دی
یاس۶۶.....۸ماه.......۳۰دی
فاطیمالی......۱۱سال......۳۰ دی

مامانهای مهر💚

Merry.....چهارماه.....۸بهمن
Sara bano....چهار ماه......۸بهمن
فاطمه۷۵......۵ماه اقدام...‌..‌۸بهمن
Fatemeg......دوازده ماه....۱۰بهمن
رها۱۰۰۲۵......هشت ماه.....۱۲ بهمن
Mehrsa97....  چهار ماه......۱۲ بهمن  
یسنا......۵ماه....۱۳ بهمن
جیگل......۴سال.....۱۳بهمن
Yalda.....چهار ماه....‌۱۴ بهمن
Mona77......هشت ماه......... ۱۶بهمن
تبسم.......... ۹ماه......۱۸ بهمن
آدادا.......۱۰ ماه..... ۲۰ بهمن
زرگل.......۷ماه.....۲۰ بهمن
Nini......چهار ماه .......۲۰بهمن
گیو...‌‌‌...........۲۲بهمن
دوباره زندگی.........۱۴ماه.....۲۲بهمن
Sarajon.....هفت ماه....۲۲بهمن
دختر اردیبهشتی.....۵ماه.......۳۰ بهمن

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
مرسی عزیزدلم. 😍🤗  ایشالا قسمت خودت و بقیه دوستان بشه به زووووودی 😀

فریماه جان مبارکت باشه عزیزم مواظب خودت نی نی باش ماروهم دعا کن مامان بشیم

گل پسرم،شاه پسرم با اومدنت دنیای من وبابایی روزیباترکردی😘
من روزای اول پریودی  و سیکلم روزانه خرما میخوردم . موز و انجیر خشک هم تفریحی میخوردم. سوسیس و ک ...

فریماه جان همین ۴ بار اقدامو داشتی؟

💫صبر داشته باش💫                                          باز میشه این در...صبح میشه این شب❤

وای بچه ها

بعد از خواب بعدازظهر افتادم به جون خونه

میزا و کتابخونه رو دستمال کشیدم

جارو کشیدم

شامم گذاشتم

ولی از ساعت تقریبا ۵ سمت چپ سرم تیر میکشه و هر از چند گاهی شکم درد پریودی میگیرم

نمیدونم واسه بزرگ شدن تخمکه یا آزاد شدنش

خدا کنه آزاد نشه چون تازه ساعت ۱۰ باید برم آمپول اچ سی جی بزنم

وای بچه ها بعد از خواب بعدازظهر افتادم به جون خونه میزا و کتابخونه رو دستمال کشیدم جارو کشیدم شا ...

نگران نباش

احتمالا برا بزرگتر شدنش هست گلم

و دیگه هم فعالیت نکن

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
نگران نباش احتمالا برا بزرگتر شدنش هست گلم و دیگه هم فعالیت نکن

چشم

ولی باید خونه رو حتما تمیز میکردم قبل آی یو آی.

چون بعدش دیگه نمیتونستم 

میخواستم خونم تمیز باشه

فردا دیگه کلا استراحت میکنم که واسه پنجشنبه آماده باشم

2706