2733
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344377 بازدید | 49479 پست
خب چکاریه چرا خودشون اینکارو نمیکنن چه فرقی داره 

فرقش اینه که اینجوری فقط اسپرمای با کیفیت تزریق میشه به رحم.

این کار برای امثال من یه نور امیده که بتونن مادر بشن.

کسایی مثل من که همسرشون واریکوسل داره این کار میتونه به درصد بارداریشون کمک کنه.

فرقش اینه که اینجوری فقط اسپرمای با کیفیت تزریق میشه به رحم. این کار برای امثال من یه نور امیده که ...

اها چ‌جالب الان باردار شدین 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زهراجونم چیکار کردی؟!قرص میخوری؟! یعنی امکان نداره این مشکل برطرف بشه بطور کامل؟؟!!

من که دفعه اول رفتم دکتر گفت ممکنه این ماه حامله بشی ممکنه ده سال دیگه خودبخود بارداربشی،ولی بادارو قابل درمانه داروگیاهی هم خیلی موثر.

خدایا شکرت واسه داشتن یه دخمل شیطون 🙏👼        خدا جون خودت کمکم کن تا مادر خوبی واسش باشم.
2728
انشالله که به زودی زود انتظارت تموم میشه زهرا جونم

انشاالله تو هم مائده جون این ماه مامان بشی ومثل من طعم شکست و نچشی.

خدایا شکرت واسه داشتن یه دخمل شیطون 🙏👼        خدا جون خودت کمکم کن تا مادر خوبی واسش باشم.
2740

سلام به همه 

من امروز 21سیکلمه حالم یخورده گرفتس هنوز هیچ علایمی ندارم فکر کنم این ماه هم نشه امروز دلم گرفت آخه این ماه امیدم زیاد بود ولی الان نصف امیدم رفته   

خدایا کمکم کن که از هدیت به خوبی مراقبت کنم...   
مرسی عزیزم.  😙 یه سوال مهدیه جان. شما درد پریودی ات تو هفته های اول بارداری که فهمیدی چه جوری ...

منم کمر دردم خیلی شدید بودفکر میکردم پایین کمرم در حال باز شدنه به خاطر همین درد هم دکتر بهم شیاف داد

خب چکاریه چرا خودشون اینکارو نمیکنن چه فرقی داره 

خوب برای بعضی مردا سرعت اسپرم کمه و به طور طبیعی تا از واژن به لوله فالوپ برسه طول میکشه و از بین میرن اما با آی یو آی اسپرم رو مستقیم میریزن تو لوله فالوپ و احتمال بارداری زیاد میشه

سلام به همه  من امروز 21سیکلمه حالم یخورده گرفتس هنوز هیچ علایمی ندارم فکر کنم این ماه هم نشه ...

اتفاقا تو اواسط دوره هرچی رحمت آرومتر باشه بهتره اگه دقت کرده باشی اکثر خانوما تو ماه بارداریشون میگن علائم نداشتن تا نزدیک پریود و فکر میکردن خبری نیست