2726
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344374 بازدید | 49479 پست
خدا رو شکر فریماه جوون من و تو موعدمون یکی بود برا منم دعا کن مثبت بشه اینجوری نی نی هامون هم سن م ...

ای جوووونمممم. حتما عزیزم. حتمااااا. 

وظیفه خودم میدونم برای تک تک بچه ها دعا کنم. ان شاالله بارداری عزیزم. توکل بر خدا.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
مبارکه حتما حتما مواظبش باش 🌷 خدا دیده لایق مادر شدنی بهت هدیه داده  میگم دیدی حسم بهت درست ب ...

واااای اره 😅

.. فدای حس قشنگت بشم. ایشالا قسمت خودت بشه این ماه. بیای خوشحالمون کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسابی مبارکه بالاخره به چیزی که تو امضات از خدا خواستی رسیدی لطفا برای من و بقیه دوستای منتظر هم د ...

ممنونم اجی. ایشالا این ماه نوبت تو باشه دیگه. ان شاالله باردار باشی و با خبرت کل تاپیک رو پراز تبریک و عکس گل💐🌺🌹�🌸�🌸🌹�وخنده کنی عزیزدلم. 

حتما دعات میکنم. نذر ایه الکرسی و صلوات و دعای نادعلی و سوره یاسین و حدیث کسا 😅دارم که برای منتظرا بخونم. ماشالا نذرام اینقد زیادن که فکر کنم وقت سرخاروندن هم نداشته باشم. 

اسم همه بچه ها قراره یادداشت کنم و براشون دعاها رو بخونم. 😙😙😙😙 بهت قول میدم ایشالا این ماه مامان میشی .حالا ببین. 🤗

2728
مرسی بخاطر این همه مهربونی و انرژی مثبتت انشالله خدا ب همه ب وقتش بچه بده و دعا میکنم نی نیت صحیح و ...

قربونت برم عزیزم ممنون❤

ایشالا که بهترین ها برات اتفاق بیفته گلم😍

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
غصه نخوری فاطمه جونم انشاالله تا عید مامان میشی گلم.برا من دعا کن دیگه ریخت پری رو نبینم .

ایشالا عزیزم💚ایشالا همین ماه مامانی💙

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
ممنونم اجی. ایشالا این ماه نوبت تو باشه دیگه. ان شاالله باردار باشی و با خبرت کل تاپیک رو پراز تبریک ...

عزیزم مبارکه مادر شدنت😍ایشالا نی نی سالم بیاد بغلت😘😘

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

بچه ها اینجا کسی هست تخمداناش پلی کیستیک باشه؟؟!!

ممنونم اجی. ایشالا این ماه نوبت تو باشه دیگه. ان شاالله باردار باشی و با خبرت کل تاپیک رو پراز تبریک ...

فریماه عزیزم انشالله دوران بارداری خوبی داشته باشی🤗🤗🤗🤗🤗مواظب خودت و نینی باششششش😍😍😍

💫صبر داشته باش💫                                          باز میشه این در...صبح میشه این شب❤
خیلی ممنون پری جون خودم که خیلی خوشحالم که شرایطم خوبه درسته فقط یه فولی بالغ دارم ولی با این حال ...

مائده جووونننننم انشالله همه چی خوب پیش میره و نینی میپرهههه تو شیکمت🤗🤗🤗❤❤❤

💫صبر داشته باش💫                                          باز میشه این در...صبح میشه این شب❤

مبارکت باشه عزیزممممم😍😍😍😍مرسی که برای ماهم دعا میکنی😚

خدایا شکرت.یا ضامن آهو تولدت بهترین معجزه بهم دادی😍👶
من من

زهراجونم چیکار کردی؟!قرص میخوری؟!

یعنی امکان نداره این مشکل برطرف بشه بطور کامل؟؟!!

مائده جووونننننم انشالله همه چی خوب پیش میره و نینی میپرهههه تو شیکمت🤗🤗🤗❤❤❤

دل آرا جونم کلومیفن ها که دکترم داده 10تاس که ازشب 5پری دوتا باید بخورم

یعنی تا تموم بشه 5روز طول میکشه اما ی قرص دیگه داده استروژن کونژوگه که اونم باید از5 پری بخورم یدونه تعدادشم 10تاس

حالا برام سواله باید اونم تموم بشه تا برم اقدام یا نه؟!

چون گفت قبلش اصن اقدام نرو

2706