2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون شب نمیخوابی روز خیلی میخوابی ! 

هیچی جای خواب شب رو نمیگیره عزیزم . اگر از ساعت 12 تا 8 صبح بخوابی وقتی بیدار میشی سیر خوابی مطمئنا . حتما امتحان کن عزیزم لااقل شبی نیم ساعت خوابت رو ببر جلو یا یه روز کمتر بخواب تا تنظیم شه خوابت . و ظهر هم نهایتا نیم ساعت چرت بزن

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2728

امشب نخواب و سعی کن تا ۲ ظهر بیدار بمونی تا خسته شی . بعد بخواب و به کسی بسپار دو ساعت بعد از خواب بیدارت کنه بعدش برو پیاده روی که خستت کنه ضعیفت کنه . بعد سر ساعت ۹ یا ۸ خوابت میبره و ۸ صبح بیدار میشی و تنظیم میشه فقط باید سعی کنی شب گوشی و نتو خاموش کنی و کلا شب همه چیو تعطیل کنی و سر شب بعد شام یکم پیاده روی کنی با همسرت یا حالا هر کسی که هم خونه اید . پیاده روی ادمو گرم و خسته میکنه و به سلامتی و تنظیم کمک میکنه . من امتحان کردم ۱۰۰٪ تضمین

2738
امشب نخواب و سعی کن تا ۲ ظهر بیدار بمونی تا خسته شی . بعد بخواب و به کسی بسپار دو ساعت بعد از خواب ب ...

من ازساعت 1 که بیدارمیشم همش توخونه میچرخم و کار میکنم خسته ام میشم اما خوابم نمیاد.مثلا امشب کلی کارکردم خسته ام هستم اما خوابم نمیاد

اگر تکیه گاهت خدا باشد زمین نخواهی خورد

صبح یه کاری برا خودت بنراش که مجبور بشی بیدار بشی بری بیرون و خوابت درست بشه.

اگرم مجرد یا بدون بچه ای که تخت بخواب که با بچه حسرت خواب میمونه برات

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من ازساعت 1 که بیدارمیشم همش توخونه میچرخم و کار میکنم خسته ام میشم اما خوابم نمیاد.مثلا امشب کلی کا ...

لامصب مشکل این گوشی بی صاحابه. منم کلی کار کردم ظهرم نخوابیدم الانم مرض دارم نمیخوابم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

من تجربه کردم گوشی رو اگه نیارم تو تختم خوب میخوابم. اما خااااک که میارم

2706