2752
2734
من ازساعت 1 که بیدارمیشم همش توخونه میچرخم و کار میکنم خسته ام میشم اما خوابم نمیاد.مثلا امشب کلی کا ...

اینبار امتحان کن من قول میدم میشه . فقط نخواب . بزور بیدار بمون ظهر بعد . ساعت بیداریت به ۲۰ ساعت برسه و اون کاری که گفتمو بکنی اوکی میشه 

یک از ساعت پنج بعد از ظهر شکلات چایی قهوه کلا کافئین نخور

میخوای خوابت کمتر بشه از مواد لبنی مثل ماست و دوغ استفاده نکن قرص سرماخوردگی یا داروهایی که خواب آور هستن نخور 

تو طول روز پیاده روی کن حداقل نیم ساعت 

اگر ساعت شش خوابت میبره سعی کن ده بیدار بشی با قهوه خودت بیدار نگه داری بری بیرون از خونه و حدود ساعت هشت شب با ماست و دوغ خودت خواب آلود کنی که تا ده خوابت ببره 

از فردا هم ساعت نه سعی کن بیدار بشی و روتین رو رعایت کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لامصب مشکل این گوشی بی صاحابه. منم کلی کار کردم ظهرم نخوابیدم الانم مرض دارم نمیخوابم

اره بابا این گوشی ها قاتل جون وادماس. جالبه به همدیگه میگیم اما خودمون عمل نمیکنیم

اگر تکیه گاهت خدا باشد زمین نخواهی خورد
2731
اینبار امتحان کن من قول میدم میشه . فقط نخواب . بزور بیدار بمون ظهر بعد . ساعت بیداریت به ۲۰ ساعت بر ...

امشب امتحان میکنم عزیزم امیدوارم جواب بده چون میدونم حداقل یه هفته شب بخوابم عادت میکنم.ممنون از راهنماییت عزیزم  

اگر تکیه گاهت خدا باشد زمین نخواهی خورد

اما درس نشد خوابم.راستي ملاتونين خوبه تا حدودي هر ساعتي بخواي بخوابي بايد دو ساعت قبلش اين قرص زيرزباني رو استفاده كني

مشکل از ماست که تا کسی یه قدم برامون بر میداره دو کیلومتر براش پیاده میریم:)