2733
2739
عنوان

دسته گل به آب دادن 😀😀

1847 بازدید | 27 پست

بیاین از دست گلابی که آب دادیم بگیم .... اول خودم 

1) ی بار دوستم برای خودش غذا کشیده بود و بشقاب غذاشو گذاشته بود وسط سالن خودشم نمیدونم کجا رفته بود ...منم که همیشه سر به هوا پام رفت توبشقاب برنجش 😀😀 رفتمدیدم دیگه برنج نیست همون برنجا رو با دست مرتب کردم بهشم نگفتم 😫😫 باورکنین میخواسم گرسنه نمونه 😂😂😂

2)ی بار تو.کلاس خواستم صندلی رو بردارم برم عقب بشینم نگو همون لحظه یکی از دخترا هم میخواست بشینه رو صندلی 😯 خیلی هم زمان شد  من داشتم عقبو نیگاه میکردم اصن ندیدم کی اومد ....اون نشست من صندلیو برداشتم بنده خدا پخش زمین شد حالا بیا ثابت کن از عمد نبود 😂😂

3)ی بارم واسه دوستم ساندویچ گرفتن بنده خدا اولین گازو که زد دید مو توشه مو رو کشید هرچی میکشید تموم نمیشد فرفری هم شده بود  😂😂😂 بنده خدا هنوز ساندیچ کتلت میبینه جیغ میزنه فرار میکنه 😂😂

🙍

یه بارگوشی مامانم ازدستم افتادم توچاه دسشویی برش داشتم شستم خشک کردم دادم بهش!!!!میگفت بومیده...آخرعذاب وجدان گرفتم بعدچندروزبهش گفتم بابامومجبورکردیه گوشی دیگه براش بگیره.....

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من وقتی بچه  بودم هر کی میومد خونمون میگف عمو جون میری برام آب بیاری😊میگفتم چشم الان براتون میارم عمو😜

میرفتم لیوانو آب جا میکردم اول خودم چن قورت میخوردم بقیشو میبردم😩

اصلا همین کارم بود تا وقتی دبیرستانی شدم ترک کردم

😶

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  

یه باردیگه ام بچه بودم ۹ساله تقریبا داداشمم کوچیک فکرکنم۲ساله...کسی خونمون نبود صورتموربی کردم رفتم جلوش طفلک سکته کردجیغ میکشید!!!خیرسرم میخواستم شوخی کنم!!!هیچی دیگه دست وصورتموشستم ولی خدایی بچه سکته کردنمیدونم باخودم چه فکری کردم؟؟؟

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
من وقتی بچه  بودم هر کی میومد خونمون میگف عمو جون میری برام آب بیاری😊میگفتم چشم الان براتون می ...

منم همینطور 😁😁

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2738
من وقتی بچه  بودم هر کی میومد خونمون میگف عمو جون میری برام آب بیاری😊میگفتم چشم الان براتون می ...

من هنوزاین کاروبرای شوهرم میکنم  

وای پست خودت خیلی خنده دار بود مردم از خنده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

منم یبار رفتیم عروسی اومدم ی صندلی ببرم سر میز دخترعموهام بشینیم حواسم نبود مامان عروس میخاست بشینه صندلیشو برداشتم پخش زمین شد.با اون فیس و کلاسش نابود شد.هنوز منو  میبینه چشم غره میره  

خدایا شکرت.هنوز تو حیرتم ولی میدونم ک حکمتی هست

وااااااااااااااااااااااااااااااااااای منم اینطور بودممممممممممم. طرف وقتی داشت آب میخورد منم موزیانه میخندیدم

2706