2733
2734
عنوان

به شوهرم گفتم زنِ لخت ببینی تو خیابون‌چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 8523 بازدید | 177 پست
ببین همه نگاه میکنند اصلا مگه میشه نگاه نکرد اما ربطی به هیزی نداره  خوب نگاه هست دیگه  ...

تو قبول میکنی این مردای هیز و هول و عوضی نگاهِ بد نکنن.

من توی کلیپای اینستا وقتی ببینم پسری خوشگله یا هرچیزی اصلا نگاش نمیکنم میزنم بره.این بدتر لذت میبره انگار

خدایا چرا این اینجوری از اب درومد😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو در حد لیاقتو هیکلت توقع داشته باش بگو منم از سرت زیادم ....والا

بهش میگم بعدش میگه اره واقعا

شوخی هاش این شکلی ان.شوخی هاش همه تخریب کردنه،این منم که باید از حرفاش ناراحت نشم.ببینی چه شوخی های با خواهر مادرم میکنه.

ینی چی اخه؟من چیکار کنم خدایا

شوهرشه هااا دوس پسرش ک نیس چ حریم خصوصیی؟؟؟

شما از هر روانشناس و مشاوری بپرسی میگه گوشی حریم شخصیه عزیزم.

همون طور که من مثلا با دوستم‌کلی حرف و غیبت داریم که مناسب نیست ی آقا بخونه دوست ندارم شوهرم ببینه.

2731
بهش میگم بعدش میگه اره واقعا شوخی هاش این شکلی ان.شوخی هاش همه تخریب کردنه،این منم که باید از حرفاش ...

متاسفانه ادم نفهمو هیچوقت نمیشه چیزی بهش فهموند درک و عقلشو ندارن مگر که یه راهی پیدا کنی با توجه به شناختی ک داری نقطه ضعفشو پیدا کن نکه اون دس بذاره رو نقطه ضعفت حتی اگ از درونم قبول نداری خودتو بیشتر از چیزی ک هستی نشون بده

ببین اهن ربا ذاتا اهن را جذب میکنه اندام زن هم نگاه مرد توجه مرد رااگه میگن پوشش تو‌خیابون باید اینط ...

حق

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
شما از هر روانشناس و مشاوری بپرسی میگه گوشی حریم شخصیه عزیزم. همون طور که من مثلا با دوستم‌کلی حرف ...

یه زنو شوهر که باهم حموم میرن رابطه دارن خصوصی ترین جاهای همدیگه ام میبینن دیگه چیزی ب اسم حریم شخصی نمی مونه بینشون

خب تو هم برخوردت خوب نیست باهاش

ناراحتیت رو با پرخاشگری نشون میدی و میخوای اینطوری خودتو خالی کنی ولی راه حلش این نیست

مشاوره برو یا اگه نمیتونی روی کنترل خشمت کار کن

یکم بیخیالش شو

برای اینکه نشون بدی ازش ناراحتی یکم کم محلی کن

یا کوتاه بگو ناراحتم از دستت 

تو خودتو تو زمینه خشم اصلاح کن اونم به مرور بهتر میشه

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
هیزه بعد خودش قبول نداره.انقد قسم و قران میخوره میگه منظوری ندارم فیلم نگا میکنم،منظور ندارم چیزی می ...

واقعا توقع داری وقتی بهش میگی چرا فیلم میبینی چه جواب بده بهت؟

فک کردی میگه چون هیزم و خوشم میاد و حال میکنم؟

خوب معلومه میگه منظوری ندارم و همینجوری

عجبا

او در بر و ایام به کام است...
2706