2733
2734
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 225064 بازدید | 294 پست
من هم دقیقا دو هفته یا سه هفته قبل انتقالم بوتاکس زدم  انتقالم هم مثبت شد و الان پسرم کلاس دوم ...

خداروشکر خدا حفظش کنه عزیزم 

شما دقیقا کدام قسمتهای صورتتون رو ژل تزریق کردی؟

الهی و ربی من لی غیرک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر خدا حفظش کنه عزیزم  شما دقیقا کدام قسمتهای صورتتون رو ژل تزریق کردی؟

سلام عزیزم.انشاالله بسلامتی مراحل انتقال جنین رو طی کنی و خدا بهتون نی نی سالم عطا کنه.

منم گونه هام افتاده شده. و خط خنده دارم.شما چه روشی استفاده کردین؟؟؟

2728
سلام عزیزم.انشاالله بسلامتی مراحل انتقال جنین رو طی کنی و خدا بهتون نی نی سالم عطا کنه. منم گونه ها ...

سلام ممنون گلم انشاالله با دعای خیرتون

والا فعلا هیچ کاری نکردم نمیدونم کدوم روش رو انجام بدم 

خواهرم میگه کشیدن پوست خیلی بهتر از روشهای دیگه اس  راستش هزینه ش خیلی بالاست فعلا بی خیال شدم تا بعداز ای وی اف

الهی و ربی من لی غیرک
سلام ممنون گلم انشاالله با دعای خیرتون والا فعلا هیچ کاری نکردم نمیدونم کدوم روش رو انجام بدم  ...

کشیدن پوست برای سن بالای ۵۰ بهتره انجام بشه. دکتر به من گفت یا ژل بزنم برای خط خندم یا لیفت با نخ سیلویت امریکایی انحام بدم.... ولی خب باز میخوام یکی دو تا دکتر دیگه برم برای مشاوره. 

عزیزم شما برای زیر چشم چه ژلی استفاده کردین؟میشه تجربت رو بگی؟پرفکتا خوب ؟

من خط خنده زدم زیر چشم فعلا نزدم راستش ترسیدم دکتر گفت ممکن ی بیماری چشم بگیری اگه اینجور شد آنزیم می‌زنیم خالی میکنیم منم ریسک نکردم بیخیال شدم . فقط برای تیرگی چشم چند جلسه رفتم مزو تراپی که اونم ۵۰ درصد تاثیر گذاشت 

2740
کشیدن پوست برای سن بالای ۵۰ بهتره انجام بشه. دکتر به من گفت یا ژل بزنم برای خط خندم یا لیفت با نخ سی ...

اها نمیدونستم ،ترمهجونی هر روشی رو خواستی انجام بدی لطفا نتیجه کارو به منم بگو، منم انشاالله اگر به امید خدا باردار شدم بعد زایمانم باید انجام بدم چون واقعا خیلی رو اعصابمه 

الهی و ربی من لی غیرک
[QUOTE=52137265]عزیزم من از تزریق ژلم خیلی راضی بودم طوری که چند وقت پیش یک سی سی برای ترمیم زدم &nb ...

من خیلی به ژل خط خنده فکر میکنم اما صورتم تپل میترسم تپلتر به نظر برسم بدجور بشم .میشه نظرتون رو بگید

2706