2752
2734
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 226284 بازدید | 294 پست
برای منم لب بالام نازکه میخام کمترین ریسک رو داشته باشه

دکترت خودش ببینه تشخیص میده چی بزنی بهتره

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا دکتر من گفت اصلا به بوتاکس خط خنده فکر نکن  ژل رووفیل هم که دکتر برام زد کاملا لیبل دا ...

سلان عزیزم ادرس و شماره تلفن دکترتو میدی 

منم خط خنده ام خیلی ناجوره و لپم حالت افتادگی پیدا کرده نمیدونم میشه کاری کرد یا نه 

الهی و ربی من لی غیرک
سلان عزیزم ادرس و شماره تلفن دکترتو میدی  منم خط خنده ام خیلی ناجوره و لپم حالت افتادگی پیدا ک ...

بزن تو نت دکتر صفت الله شیخی مطبش فلکه دوم صادقیه ساختمان سامان تو نت هست بزنی 

دکتر عمومی 

2731
بزن تو نت دکتر صفت الله شیخی مطبش فلکه دوم صادقیه ساختمان سامان تو نت هست بزنی  دکتر عمومی&nbs ...

سامیه جان من افتادگی گونه دارم به نظرت ژل بزنم بهتره یا بوتاکس یا پوستمو بکشم ؟البته هزینه کشیدن پوست خیلی بالاست فکر نکنم اینو بتونم انجام بدم 

سامیه جان چن وقت یه بار باید انجام بدیم تزریق ژل رو یا بوتاکس؟

الهی و ربی من لی غیرک
سامیه جان من افتادگی گونه دارم به نظرت ژل بزنم بهتره یا بوتاکس یا پوستمو بکشم ؟البته هزینه کشیدن پوس ...

بوتاکس که به افتادگی کمک نمی کنه کشیدن پوست هم برای بالای پنج سال مناسبه بهترین کار. تزریق ژل هست بستگی به بدنت داره بعضی بدن ها ژل رو زود جذب می کنه ولی اگه دو سه بار نهایت شارژ کنی دیگه اکی میشه 

بوتاکس که به افتادگی کمک نمی کنه کشیدن پوست هم برای بالای پنج سال مناسبه بهترین کار. تزریق ژل هست بس ...

عزیزم یعنی کلا دو سه بار تزریق ژل بشه دیگه تموم؟؟

یعنی دیگه تا چند سال نیاز به تزریق مجدد نیس؟

الهی و ربی من لی غیرک
عزیزم یعنی کلا دو سه بار تزریق ژل بشه دیگه تموم؟؟ یعنی دیگه تا چند سال نیاز به تزریق مجدد نیس؟

من خط خنده داشتم دوبار تزریق کردم به فاصله یکسال 

پنج سال پیش دیگه تکرار نکردم الان خط خنده ندارم و اکی هست 

من خط خنده داشتم دوبار تزریق کردم به فاصله یکسال  پنج سال پیش دیگه تکرار نکردم الان خط خنده ند ...

چه خوب،سامیه جان پیش همون دکتر شیخی تزریق کردی؟هزینه ش چقد شد؟

ببخشید زیاد سوال میکنم شرمنده

الهی و ربی من لی غیرک

میدونی مال من تازه دو سه ماهه اینطوری شده باورت نمیشه اندازه هفت هشت سال سنم رو بزرگتر نشون میده 😔

یه سوال تو دوران بارداری میشه ژل تزریق کرد؟

اخه من یک ماه دیگه انتقال جنین دارم به امید خدا، میخوام ببینم میتونم تو بارداری انجام بدم 

الهی و ربی من لی غیرک
چه خوب،سامیه جان پیش همون دکتر شیخی تزریق کردی؟هزینه ش چقد شد؟ ببخشید زیاد سوال میکنم شرمنده

بله عزیزم والا من سال ۹۶ تزریق کردم اولا که یادم نیست ثانیا مگه قیمت های پنج سال پیش با الان یکیه 

بله عزیزم والا من سال ۹۶ تزریق کردم اولا که یادم نیست ثانیا مگه قیمت های پنج سال پیش با الان یکیه&nb ...

درسته عزیزم قیمتا خیلی بالا رفته حالا فردا زنگ میزنم از مطب میپرسم

عزیزم ممنون از اینکه با حوصله به سوالام جواب دادی ❤🌹🙏

الهی و ربی من لی غیرک
پس تا انتقالم باید تزریق کنم انشاالله

من هم دقیقا دو هفته یا سه هفته قبل انتقالم بوتاکس زدم 

انتقالم هم مثبت شد و الان پسرم کلاس دومه اولین باری که بوتاکس زدم اون زمان بود