2752
2734
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 226285 بازدید | 294 پست
واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  مگه میشه ؟؟؟؟؟؟  دیگه حداقل چیزی که پرستارم میدونه اینه که کجا رو میشه ف ...

انقد كه اين دكتر احمق بود

دلم ميخوادبه همه بگم چيكاركرده آبروش بره😏😏

الان يه ماه از تزريق ميگذره نسبت به اولش كمي بهتر شده ولي هنوز مشكل دارم. بنظرتون تا كي برطرف ميشه؟؟ تونت كه همه جا نوشته ٤ تا ٦ ماه 😰😰😰

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
از مهم ترین تفاوت ژل با بوتاکس : یکی مناطقی است که باید زده بشه.......ژل برای پرکردن اطراف ماهیچه وو ...

ممنون عزیزم ايشاالله 

فعلا که خودم از قیافه ام بدم مياد شوهرم هم ميگه تغییر خاصی نکردی حالا تا ببینم چی ميشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد كه اين دكتر احمق بود دلم ميخوادبه همه بگم چيكاركرده آبروش بره😏😏 الان يه ماه از تزريق ميگذره ...

عزیزم تاثیر داروهای گروه بوتاکس 4 تا 6 ماه هست ولی این با موارد دیگر متفاوت هست اسیب هاش یا تزریق اشتباه این جور نیست و به دلایل دیگه هم بستگی داره.............مثلا یکی از مصارف دیگره این دارو تغییر نامتقارن بودن چشم هاست که اثر دارو حداقل یکسال .............یه چیزه مهم اینه : زمان ماندگاری دارو خب 6 ماه هست اما تزریق خوب و حرفه ای باعث میشه بعد ها هم وقتی دارو اثر اصلیش از بین بره به حالت قبل کامل برنگرده و صورت فرم بهتری داشته باشه...همین طور در مورد ژل مراقبت های 5 روز اولش تو شکل و فرم گرفتنش تو صورت و همین طور زمان ماندگاری خیلی اثر داره...........برای همین من که خودم دکتر عمومی ام و کلی مرکز پوست کار کردم و انواع دوره و کنگره و غیره رو گذزوندم خودم پیش متخصص میرم و وقتی بیماران خودم ازم سوال میکنم تفاوت های واقعی رو بهشون میگم.........چون اختلاف قیمتش تو دستمزد خیلی کم هست و قیمت دارو هم که یکی است .........مثلا بوتاکس مارک دیسپورت انگلیسی حدود 300 تومن داروش به اضافه دستمزد.....بالا هم گفتم برخی متخصصان که تاپ ترین هستند تو برخی کارها ممکنه دستمزد بالا بخوان ولی برای کارای ساده تر مثه بوتاکس و ژل اختلاف قیمت ندارند.........مثلا گیتی خلیلی ژل لب رو حدودا یک تومن میگیره ولی واسه بوتاکس و ژل خنده همون قیمت دیگرانه واسه همین همه میگن فوق العاده با انصافه......یا حق گذار تو جراح پلاستیک ها واسه پروتز و لیپو ساکشن قیمتش با دکترای معمولی فرق داره ولی کارای ساده رو اونم همون قیمت دیگرانه........

بهترین قسمت بارداری این کاری نکردنشه ...آی خوبه !!
ممنون عزیزم ايشاالله  فعلا که خودم از قیافه ام بدم مياد شوهرم هم ميگه تغییر خاصی نکردی حالا تا ...

تو روخدا این جوری نگو ..کلی هم خوشگله دوستم .......تازه تا شنبه دیگه کامل هم پر شده جای تزریقت و خیلی خوشگلم تر هم شدی......ولی خواهشا دیگه جایی غیر متخصص نرو  و مهم تر اینقدر حساس نباش اذیت میشی

2731
به هیچ عنوان پیش غیر متخصص تزریق ژل و بوتاکس انجام ندید.............البته اگر ارزون تر بودن دلیل این ...

سلام . میشه یه دکتر خوب برای تزریق ژل بوتاکس و چربی در تبریز معرفی کنید اگر میشناسید؟

سلام . میشه یه دکتر خوب برای تزریق ژل بوتاکس و چربی در تبریز معرفی کنید اگر میشناسید؟

سلام راستش من دکترای تهران و چند تا از متخصص های اصفهان رو اشنایی دارم .............تهران که بهترین بی شک و با فاصله زیاد خانم دکتر گیتی خلیلی و پروانه ساکت هستند اولین متخصصان پوست تو ایران هستند که بوتاکس و ژل رو انجام دادن و بعد از این دو عزیز دیگر متخصصان اموزش لازم رو دیدن و متاسفانه الان هر نوع ژل و بوتاکس بی کیفیتی ایران رایجه و هر دکتر و غیر دکتری هم انجام میده که مصیبتی شده در صورتی که مثه قبل نیست که خیلی اختلاف قیمت داشته باشه  الان دستمزد ژل و بوتاکس بهترین متخصصان هم با بقیه یکی است و فقط میمونه نوع ژل و بوتاکسی که انتخاب میکنید .

ممنون عزیزم ايشاالله  فعلا که خودم از قیافه ام بدم مياد شوهرم هم ميگه تغییر خاصی نکردی حالا تا ...

دوستم اول اینکه حالت خوبه ؟؟

دومم اینکه ماجرای تزریق چی شدش ؟؟؟ چقدر دوام اورد ؟؟ یکی از بچه ها تو تهران میخواست ژل ارزون بخره که تو چینی های لیبل دار و قیمت مناسب گفته بودند رووفیل  و هیاکورپ لیبل بهداری هم داره که من یاده شما افتادم گفتم بذار بپرسم سامیه زده بود بهت میگم...... 

انقد كه اين دكتر احمق بود دلم ميخوادبه همه بگم چيكاركرده آبروش بره😏😏 الان يه ماه از تزريق ميگذره ...

اوکی شد صورتت ؟ اثر بوتاکسش رفت ......بخدا من هنوزم باورم نمیشه یکی واسه مریضش اینکار رو بکنه !!!

دوستم اول اینکه حالت خوبه ؟؟ دومم اینکه ماجرای تزریق چی شدش ؟؟؟ چقدر دوام اورد ؟؟ یکی از بچه ها تو ...

عزیزم من از تزریق ژلم خیلی راضی بودم طوری که چند وقت پیش یک سی سی برای ترمیم زدم 

یعنی تقریبا بعد پنج ماه اثرش کم شد ولی اینبار به جای دو سی سی یک سی سی نیاز داشتم 

والا من که خیلی راضیم به نظرم بهترین کاری که برای صورتم انجام دادم ژلم هم خداروشکر خیلی خوب بود و صورتم مشکلی پیدا نکرد

[QUOTE=52137265]عزیزم من از تزریق ژلم خیلی راضی بودم طوری که چند وقت پیش یک سی سی برای ترمیم زدم  یعنی تقریبا ...[/QUOTE n,

مرسی عزیزم .......چقدر خوشحالم راضی هستی اون موقعم زیادی حساس شده بودی  ولی دو سی سی با موندگاری 5 و 6 ماه خیلی کمه فکر میکردم خیلی باید موندگاریش بیشتر باشه معمولا اینا غلیظ تر هستند .......جویدرم و رستیلن راحت 8 ماه فیکس هست

سامیه خیلی خیلی مرسی کلی خوشحال شد  دوستم و طفلکی خیلی دوس داشت بتونه یه ژل ارزون پیدا کنه که بدم نباشه  منم گفتم اولترا دیپ که از همه مدلش غلیظ تر هست رو بخره  یه شنبه هم بره پیش یه متخصص خوب و معروف براش بزنه  شب خوش

سلام من هم دو روز پیش برای اولین بار خط خند مو ژل زدم.روفیل بود.ولی چرا اثرش کم شده؟؟؟انگاری جذب شده ...

اولش اینجوریه فکر میکنی از بین رفته اما بعد یک هفته ده روز آب جذب میکنه و حسابی خوش فرم میشه

اگر میخواید تزریق کنید یا خط خندتون رو یه کاریش کنید ! 

برید سایت زیر من خودم از طریق زیر تونستم درستش کنم. مشاوره رایگان هم خواستید تو همین سایت میتونید داشته باشید.

https://www.zibache.com/درمان-خط-خنده-با-تزریق-فیلر/