2733
2739
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 225034 بازدید | 294 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااا اولش برای شما هم ورم داشت  من يه جوري شدم اصلا دوست ندارم خودم رو تو آینه ببینم

به هیچ عنوان پیش غیر متخصص تزریق ژل و بوتاکس انجام ندید.............البته اگر ارزون تر بودن دلیل این کارتون هست می تونید از متخصص بخواهید از مارک های مجوز دار با قیمت مناسب تر براتون بزنه یا حداقل متخصص هایی که درجه کاریشون خاص هست و اصطلاحا کیفت شون خیلی بالاست و کلا چند نفر هم نیستند نرید و متخصص های پوست به جز چند نفر که خب تو اون حرفه برند هستند و تفاوت کار و شهرت و به قول معروف امضا دار هستند باقی تو یک حدود هست قیمتشون و فرقی هم با دکتر عمومی نداره..............

در مورد ژل  کبود شدن بعد از انجام کار معمولا 2 تا 3 روز هست که مربوط به حساس بودن پوست یا تزریق سنگین و غیر حرفه ای است..............دوم مراقبت های بعد از ژل و بوتاکس بسیار مهم هست و تا 3 روز باید انجام بشه .......برای ژل  ..فشار ندادن و دست نباید زد.....اب گرم و سونا و حرارت هر نوعش از بخار کتری و دوش گرم و در ژل لب چای و نسکافه باث اسیب میشه.........و تا چند ساعت سر رو به پایین نباشه و روی صورت نخوابید..............ژل تا 3 روز زمان میبره کامل بشه .......البته نکته تلقینی و روانی در طیف زیادی از خانمها که اشنایی اولیه کلا با موارد زیبایی و پوست ندارند براشون مشکلاتی داره.......مثلا براشون وسواس زیادی ایجاد میکنه...عمق خطوط و برخی موارد ظریف چهره شون رو یادشون میره....یا انتظاراتی که تو ذهنشون چیزه دیگری است و کاری که انجام میشه چیز دیگری.......به ویژه در بوتاکس ...برخی لیزر ها که بخاطر توضیحات اشتباه دوستان و افرادی است که بهشون دادن و از پزشک نپرسیدن که تاثیر اون درمان چی هست .....فیلر ها  یا همون ژل یعنی پر کننده...........در برخی مناطق مثله خطوط کناری و خنده...لب...پایین فک ...اطراف چشم  وغیره قابل انجام هست..........تفاوت تزریق پزشک متخصص و جراح پلاستیک با بهترین پزشک عمومی مثه خوده من بسیار هست ....اگر یکبار با هرکدوم امتحان کنید از نحوه تزریق و همین طور مناطق بیشتری که متخصص میشناسه و میزنه و دکتر عمومی فقط چند نقطه رو میتونه بزنه یا ریسک کنه رو صورت مردم.........در مورد مارک های موجود هم کلا 4 برند هستند که fda واقعی دارند و اونها هم اکثر قلابی و چینی داره و مهمه انتخاب متخصص حاذق و مطمئن...........بهترین متخصص های تزریق ژل و بوتاکس هم  دکتر گیتی خلیلی ...پروانه ساکت...پروین ازقندی هستند که اولین متخصص هایی هستند که این تکنیک و کار رو تو ایران اوردند.........جراح پلاستیک ها هم  حقگذار و حافظی و اژدری  که برند های این حرفه هستند و خب خیلی اختلاف قیمت دارن با دیگر پزشکان.......

بهترین قسمت بارداری این کاری نکردنشه ...آی خوبه !!
2728

بعد از فیلر یا ژل :  موضع فشار داده نشود...دست زده نشود....گرما از اب گرم تا دوش گرم.....جلوی اجاق...بخار کتری...سونا و غیره خودداری کنید.......تا 12 ساعت................سر به طرف پایین یعنی دو لا نشید تا دارو کامل در زمان خودش کامل بشه.........اگر پزشک در تزریق سوزن رو زیاد وارد کنه...یا پوست تون حساس و مشکل عروقی داشته باشه ممکنه کبود بشه یا در محل سوزن به پوست ورم کنه فوری باید تا 20 دقیقه یخ خشک گذاشت..........بهترین مارک های وجود در ایران هم که حتما با لیبل و اصلیش رو باید استفاده کرد.....بلترو...ژویدرم...رستیلن پرلین...تیوسیال...استایلج...الاینا هستند و بعدش هم ریوانس کانادا ....این مارک ها هم از 600 تومن به بالا قیمتش هست وگرنه فیک و چینی است...دکتر گیتی خلیلی هم کاره ژل اش شاهکاره و منصفانه است قیمتاش با توجه به برند بودن و تیپ مریضا و مراجعینش.......

خطرات در تزریق اشتباه و همین طور ژل فیک واقعا شدید هست و غیر قابل جبران ...!!!

تو كه خوبه ژل زدي

من دكتر احمقم خط خندم رو بوتاكس كرد

الان يه ماهه نميتونم بخندم 😁

منتظرم اثرش زودتر بره. كلا عضلات اطراف لبم فلج شده 😁

خداازش نگذره پزشك عموميم بود

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  

نه بابا دکتر من گفت اصلا به بوتاکس خط خنده فکر نکن 

ژل رووفیل هم که دکتر برام زد کاملا لیبل دار بود 

خیالم از نوع ژل راحت 

حتی از کار دکترم هم مطمئنم چون خیلی ازش کار دیدم 

فقط ميگم نکنه اصلا به من نیومده 

2740

رووفیل...هیاکورپ...ریان ژل...های مکس.. همه از مارک های چینی هستند..............ژویدرم های بی لیبل هم چینی هستند.

تیوسیال : سویس.....

الاینا : المان

ریوانس : کانادا

رادیس : امریکا..........................ژویدرم  فرانسه و امریکا..............بهترین کار هم بر اساس شکل صورت و شرایط شما متخصص برند و میزان مصرف رو توصیه کنه.

تو كه خوبه ژل زدي من دكتر احمقم خط خندم رو بوتاكس كرد الان يه ماهه نميتونم بخندم 😁 منتظرم اثرش ز ...

واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  مگه میشه ؟؟؟؟؟؟  دیگه حداقل چیزی که پرستارم میدونه اینه که کجا رو میشه فیلر و ژل زد و کدوم مناطق رو باید بوتاکس کرد

ممنون از دلگرمی هايي که بعد از تزریق ژل بهم دادی        

قربونت عزیزم........تا یکهفته هم حساس نباش.............و اون مواردم رعایت کن تا کامل بشه.............ولی همیشه متخصص پوست برو واسه تزریق اختلاف قیمتش خیلی نمیشه ولی مشکل ایجاد بشه وا مصیبت......

از مهم ترین تفاوت ژل با بوتاکس : یکی مناطقی است که باید زده بشه.......ژل برای پرکردن اطراف ماهیچه ووو..........بوتاکس برای خطوط و چروک هاست که تزریق داخل ماهیچه میشه...

اما :  ژل رو بعد از تزریق اشتباه یا گوله شدن یا حساسیت داشتن شخص با یک دارو به نام هیالاریز  فوری حل میشه و از بدن دفع میشه........مگر مواردی که انقدر بی تجربه باشه شخص تو تزریق وارد رگ کرده باشه ...........بوتاکس هم اگر وارد عضلات اصلی و بزرگ با دوز بالا زده باشه خطرات زیادی داره و به راحتی قابل درمان نیست....

در کل واقعا تاثیر شون خیلی خیلی خوب و لازمه ولی توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک !!!  سامیه جون از هفته دیگه کلی خوب میشه و لذت میبریی

2706