2752
2734
عنوان

خانم هايي که ژل خط خنده زدين يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 226270 بازدید | 294 پست
سلام راستش من دکترای تهران و چند تا از متخصص های اصفهان رو اشنایی دارم .............تهران که بهترین ...

قیمت جدید فیلر زیر چشم رو میدونی؟؟ برای همین دکتر گیتی

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام سامیه جان . ببخشید شما ژل زیر چشم هم زدید؟

بله عزیزم یک بار سال ۹۸ زدم که خیلی خوب بود اون زمان دو و خورده ای بود هر سی سی 

بعد یک سال بعدش یه برند ارزون تر زدم تئوسیال شده بود حدود چهار من یه ژل یک و نهصدی زدم افتضاح بود یعنی تقریبا دو سال گذشته هنوز زیر چشم من عادی نشده هم تکنیک زدنش بد بود. هم ژلش 

اگه میخوای بزنی پیش دکتری بزن که خیلی تزریق زیر چشم می کنه و بهترین برند رو بزن اگه هم پول نداری و نمیتونی هزینه کنی اصلا نزن 

بله عزیزم یک بار سال ۹۸ زدم که خیلی خوب بود اون زمان دو و خورده ای بود هر سی سی  بعد یک سال بع ...

من ژل خط لبخند زدم چند روز پیش رووفیل ، حالا باید ببینم تاثیرش خوبه یا نه . برای زیر چشم به نظرتون پرفکتا خوبه ؟ پس یعنی برای زیر چشم هر ژلی مناسب نیست من شنیدم رووفیلم برای زیر چشم جواب نمیده. برای زیر چشم چقد ژل لازم هر دوچشم یک سی سی ؟

من ژل خط لبخند زدم چند روز پیش رووفیل ، حالا باید ببینم تاثیرش خوبه یا نه . برای زیر چشم به نظرتون پ ...

نه پرفکتا اصلا برای زیر چشم خوب نیست 

جذب آبش بالاست زیر چشم احتمال اینکه برجسته بشه زیاد 

ژوویدرم و اینا باید. بزنی 

اع جدی میگی ؟منم حس میکنم بد شده خطم ک نرفته هیچ عمیقم شده پس صبر کنم درسته؟مرسی گلم  

عزیزم بعد از چند روز اوکی شد یا هنوز عمیق تر ازقبل بود ؟

منم ژل تزریق کردم نگرانم

هر اتفاقی که فردا بیفته، ما امروز رو داشتیم

سامیه جان مرسی که اینقدر مهربونی و کامنت بچه‌ها رو جواب دادی من ژل تزریق کردم برای گونه و خط خنده و خیلی نگران  و ناراحت بودم الان که تاپیک شما رو خوندم آروم شدم واقعا

هر اتفاقی که فردا بیفته، ما امروز رو داشتیم