2733
2764

مژه های کوتاه و کم پشتی دارم 

نمیدونم لیفت بهتره یا اکستنشن یا کاشت 

اگر انجام دادید یا اطلاعات دارید لطفاً راهنمایی کنید 

چرخ گردون، بگذر از من                                                     در بساطم هیچ نیست...

اکستنشن دوامش کوتاهه

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖بامن از سختی حرف نزنید من یه امیر لا شی دارم✋🏻😑😂ننه دورت بگرده ♥ همه میگن پسر بدیه خب همه تو اشتباهن پسرمون گل بابا حالا شیطونی میکنه گاها(با ریتم بخون😂) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سریتا

۱۴۰۳/۳/۱۹ 🚶 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬

من مژه هامو لیفت کردم 2ماه بیشتر نموند نیمه دائمه

ولیفت مژه برای کسایی که مژه کوتاه و کم پشت دارند از نظرمن مناسب نیست انگاریکه خودشو انجورکه باید نشون بده نشون نمیده.

از صدای گذر آب چنان میفهمیم تندتر از آب روان عمر گران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که ندانی غم چیست.
من مژه نداشتم اصلنننن.الان هرکی میبینه میگه کاشته یا چی  خیلییی هزینه کردم وقت زیادیم گزاشتم تا ...

یعنی فقط روغن زیتون زدی ؟ متوجه نمیشم روزی 3 4ساعت دقیق تر بگو لطفا چیکارا کردی 

روزی چندبار میزدی روغنو لطفا بگوو  

یعنی فقط روغن زیتون زدی ؟ متوجه نمیشم روزی 3 4ساعت دقیق تر بگو لطفا چیکارا کردی  روزی چندبار م ...

روغن بادام شیرین روغن زیتون الوورا بزار شب تا صب 

ابم زیاد بخور خیلیی تاثیرر داره 

۳ ماه بکل هرروز اینگارو بکنی درس میشه پرپشتت

2706