2737
2739

سوالم اینه چند درصد فک میکنین خانومی ک شاغله تو زندگیش موفق تره؟

بنظرتون شاغل بودن خانوم ملاک مهمی واسه خوشبختیشه؟

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤

خودم دوست داشتم شاغل نباشم😶😶

شاغل بودن درسته از نظر مالی یه جور کمکه ولی شاغل نبودن هزارتا مزیت داره😢

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر جان 

من عاشق شغلمم و دوسش دارم از این نظر برام مهمه درست شغل سخت و حساسیه اما همینکه همسرم کمکم کرد و همکارمه برام پشتیبانه خوبیه 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731

هیچ مردی نمیتونه تضمینی بده که زندگی با زنی تا آخر دوام داره. توی ایران که حقوق زنها پایمال میشه و طلاق گرفتن سخته اگه پشتوانه مالی هم نداشته باشی بخوای طلاق بگیری (البته خدای نکرده) کار و پشتوانه مالی که داشته باشی بهترین تضمین هست برا زندگی خودت

مینـــا صدام کنین
2740
استارتر جان  من عاشق شغلمم و دوسش دارم از این نظر برام مهمه درست شغل سخت و حساسیه اما همینکه ه ...

عزیزم میتونم درخواست دوستی بدم ؟

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
خودم دوست داشتم شاغل نباشم😶😶 شاغل بودن درسته از نظر مالی یه جور کمکه ولی شاغل نبودن هزارتا مزیت د ...

میدونی من دورو برم پر شده از دوستایی ک همه شاغل شدن حالا یا مجردن یا متاهل ولی احساس میکنم خیلی پز میدن با کارو درامدشون

من خودم متاهلم و شاغل نیستم

میخوام ببینم واقعا شاغل بودن خوبه انقد ک اینا پز میدن مزیته؟

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
عزیزم میتونم درخواست دوستی بدم ؟

حتما عزیز

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706