2733
2734
عنوان

دوستان بنظرتون شاغل بودن خانوم چقد اهمیت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 89 پست
میشه بپرسم شغلتون چیه که اذیت میشید؟

الان که هنوز به مرحله اشتغال نرسیدم ولی خب جزئی از کادر درمانی ام😁

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میدونی من دورو برم پر شده از دوستایی ک همه شاغل شدن حالا یا مجردن یا متاهل ولی احساس میکنم خیلی پز م ...

پز چیو  میدن ؟ 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

من عمرااااا بتونم یه روز برم سرکار اصلا  حوصله کارو ندارم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

من با شاغل بودن شخص خودم بسیار موافقم و ازش لذت میبرم و بهم خیلی چیزا داده و میده و ابدا کاری به هیچ خانم دیگه ای ندارم. و نظر همه برام محترمه منتهی انتخاب خودم برای زندگی شخصیم اینه 

حال متکلم از کلامش پیداست
استارتر جان  من عاشق شغلمم و دوسش دارم از این نظر برام مهمه درست شغل سخت و حساسیه اما همینکه ه ...

چقد خوبه همكار هستين😍😍👍

البته ما همكار نيستيم و راضي ام😂

به جز عــشــق، نامي براي تو نيست..💑

من خونوادم خیلی اسرار داشتن ک شاغل باشم و بعد ازدواج کنم اما من ازدواج کردم بعد ازدواج هم همسرم اجازه کار نمیده

یجورایی الان حس خوبی ندارم

هربارم ک ادم جدیدی از اطرافیام شاغل میشن من خیلی حرف میشنوم از اطرافیانم این موضوع خیلی عصبیم میکنه

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
میدونی من دورو برم پر شده از دوستایی ک همه شاغل شدن حالا یا مجردن یا متاهل ولی احساس میکنم خیلی پز م ...

ببین حس استقلالو داره من از یه مشاور شنیدم یه خانم برای اعتماد به نفس خودشم که شده مثلا ترشی بذاره بفروشه ولی خب من مامانمم شاغل بوده و اصولا وقتش برای ما خیلی کم بود خودشم خیلی اذیت و خسته میشد به خاطر همین به نظرم زنی که بچه داره و میخواد به نحو احسن شوهر داری و بچه داری کنه شاغل نبودن براش یه مزیته:)

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
پز چیو  میدن ؟

پز اینکه شاغلن و شوهرشون هم همراهی کرده باهاشون ینی موافقه

حس میکنم میخوان ب من با منظور حرف بزنن

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
چقد خوبه همكار هستين😍😍👍 البته ما همكار نيستيم و راضي ام😂

همکار بودنم خیلی مزایا داشت اول اینکه با سختی کار هم آشنا بودیم و سر همدیگه غر نمیزنیم دوم کمک هایی که همسرم برای پیشرفت من انجام داد🌷🌷واقعا ازش ممنونم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706