2777
2789

من غذا خشک بهش رویال میدم کیلو ۱۱۰۰ حدودا دو کیلو 

خاک چهار بسته تقریبا ۵۰۰ میشه در ماه 

مالت ۵۵۰ 

بستنی دونه ای ۳۸ اولا یکروز درمیون میدادم ولی الان حساس شده کمتر میدم 

دامپزشکی و واکسن چون هر ماه نیاز نیست حساب نمیکنم ولی مثلا ماه پیش جراحی داشته حدودا ۷ تومن شد گاهی واکسن و چکاپ بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ یا ارایشگاه و... داره  

گاهی مرغ و شیر و خامه و ... هم میدم 

یه هزینه کلی هم اولش داره مثل خرید باکس حمل و باکس خاک و اسباب بازی و ... 

 با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.

خواهرزاده‌م امسال تیزهوشان قبول شد 😍🥳

امسال کلاس‌های تام‌لند رو می‌رفت و من هر بار می‌رفتم خونه خواهرم، می‌دیدم اونم یه گوشه نشسته داره با بچه کلاس می‌بینه 😂

البته فکر کنم خواهرم از خودِ خواهرزاده‌م بیشتر طرفدار استاد طاری شده! انقدر هم از استادا برام تعریف می‌کردن که آخرش منم اسم چندتاشون رو حفظ شدم 😅

ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

2844
2843
2834
2835
2108