2777
2789

من غذا خشک بهش رویال میدم کیلو ۱۱۰۰ حدودا دو کیلو 

خاک چهار بسته تقریبا ۵۰۰ میشه در ماه 

مالت ۵۵۰ 

بستنی دونه ای ۳۸ اولا یکروز درمیون میدادم ولی الان حساس شده کمتر میدم 

دامپزشکی و واکسن چون هر ماه نیاز نیست حساب نمیکنم ولی مثلا ماه پیش جراحی داشته حدودا ۷ تومن شد گاهی واکسن و چکاپ بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ یا ارایشگاه و... داره  

گاهی مرغ و شیر و خامه و ... هم میدم 

یه هزینه کلی هم اولش داره مثل خرید باکس حمل و باکس خاک و اسباب بازی و ... 

 با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.

من ساکن تهرانم کالسکه شیر ساز و کل چیز های کوچولوم رو از اپ بی‌بی لایف سفارش دادم. راستش اولش برای خرید اینترنتی سیسمونی یکم حساس بودم، مخصوصاً از بابت اصل بودن جنس‌ها، ولی وقتی سفارشم رسید واقعاً خیالم راحت شد 😊

همه چیز دقیقاً همون چیزی بود که توی سایت دیده بودم، بسته‌بندی خیلی مرتب بود و ارسال هم سریع انجام شد. از پشتیبانی هم هر سوالی داشتم خیلی خوب راهنماییم کردن.

در کل تجربه خرید خیلی خوبی داشتم و چیزی که بیشتر از همه برام مهم بود این بود که محصولات اصل و اورجینال بودن. حتماً برای خریدهای بعدی هم دوباره از بی‌بی لایف سفارش می‌دم 💜👶🏻

https://babylifeshiraz.com/app/

ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

2844
2843
2834
2835
2108