2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1679893 بازدید | 89732 پست

@گلپرررر    

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خبر جدیدی از حال بچه ندارم ولی بعد از اون اتفاق چند بار خانم صابریان خبر زایمان توی گروهشون گ ...

سلام اینا کی هستن؟ من تهرانم و وی بک میخوام. چه اتفاقی افتاده؟ دکتر الهه رجایی؟ میسه یکم توضیح بدید چیه جریان انجام میدن؟ 

2742
سلام اینا کی هستن؟ من تهرانم و وی بک میخوام. چه اتفاقی افتاده؟ دکتر الهه رجایی؟ میسه یکم توضیح بدید ...

سلام

توی تهران پزشکهای زیادی ویبک انجام میدن

به این تاپیک سر بزنید، خاطرات بچه های ویبکی هست، اسم پزشک و ماماشونم هست.. میتونید انتخاب کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4635143/تاپیک-جامع-زایمان-طبیعی-بعد-از-سزارین-نکات-راهکارها-تجربیات?page=5

بچه ا توروخدا بمن کمک کنین دگ من دوسال و ۷ماه میشه زمان زایمانم از زایمان قبلم میتونم برم وی بک دکتر ...

بله با کمتر از این فاصله هم ویبک داشتیم

شما هم زمان دارید و میتونید تحقیق کنید

مطالب اون تاپیکی که فرستادم رو بخونید

اینجا هم سوالی داشتین بپرسین، هرکس بدونه حتما کمکتون میکنه

خیلی از خانمهای تاپیک ویبک کردن

ایجاد برجستگی اطراف استخوان شرمگاه یعنی چجوری من همین قسمتم خیلی درد داره.دراز میکشم نابود میشم

نمیدونم راستش. ولی فکر کنم درد شما از وزن بچه باشه نه از نفوذ مایع آمنیوتیک به خارج از رحم.

این دردو به ماما گفتی چی گفت؟

منم این سری خیلی درد لگن داشتم و حالتو میفهمم. برای بعدی دیگه واقعه میخوام اول ماهیچه هامو برگردونم بعد باردار شم :(

خیلی ممنون عزیزم انشاالله زایمان ویبک خوبی داشته باشی برای من دعا کن،نمیدونم چرا ترس افتاده به دلم ه ...

قربونت، چشم.

شما هم برای ما دعا کن.

حق داری، ادم وقتی به اواخر میرسه کمکم یه ترسی میاد تو دلش

توصیه می کنم از الان تا باقی مانده ی زمان زایمانت هر روز سوره مریم رو بخون. میگن باعث تسهیل زایمان میشه.

هر روز یه سوره قدر و یس هم بخون هدیه به حضرت زهرا بکن

ان شاءالله که زایمان راحت و خوبی داشته باشی

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
2740
خیلی ممنون عزیزم انشاالله زایمان ویبک خوبی داشته باشی برای من دعا کن،نمیدونم چرا ترس افتاده به دلم ه ...

سوره انشقاق رو هم روزانه یک بار حداقل بخون

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

لیست جدید از مامانای منتظر:

یکشنبه 21 دی 99

(دختر) sindiii دو هفته و 2 روز (زایمان اول)

(پسر) نازنینn سه هفته و 4 روز

(پسر) paryvash چهار هفته و 5 روز

(پسر) zi_1377 پنج هفته و4 روز

(دختر] آلپاچینو 6 هفته و 2روز

(پسر) a_f_z   هفت هفته و 2 روز(زایمان اول)

(دختر) رستن 7 هفته و 5 روز

(پسر) فیروزه 9 هفته

(پسر) hamideh_bahar ده هفته و 4 روز

(پسر) چکاوکان 12هفته و 4 روز

(پسر) sami400  سیزده هفته و 4 روز

(دختر) زینبفاطمه 16 هفته و 6 روز

(    ) محمدصادق_زینب 22 هفته 

(    ) باران73_ 23هفته و 5 روز

(    ) s32 بیست و چهارهفته و 4 روز 

(    ) eli_banu بیست و چهارهفته و 5 روز

(    ) گلدونه 63 بیست و 6هفته

(    ) razak95  سی و سه هفته و 1 روز

عزیزان اگر اسم کسی رو جا انداختم، یا تاریخ یا جنسیت رو اشتباه نوشتم بگید.

زایمان اولی ها هم لطفا خودشونو معرفی کنن.

سلام. من زایمان اولم سزارین بود. دومی رومیخوام طبیعی باشه. کسی اینکارو انجام داده ممنون میشم کمکم کن ...

سلام

کدوم شهر هستین؟

بله فراوان دوستان توی این تاپیک انجام دادن خداروشکر

این تاپیک رو بخونید حتما بهتون کمک میکنه: 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4635143/تاپیک-جامع-زایمان-طبیعی-بعد-از-سزارین-نکات-راهکارها-تجربیات?page=5

سلام کدوم شهر هستین؟ بله فراوان دوستان توی این تاپیک انجام دادن خداروشکر این تاپیک رو بخونید حتما ...

من سنندجم. اینجا انجام نمیدن متاسفانه. چون میگن مانیتورینگ تو بیمار ستانای اینجا نیست. میخوام برم تهران ولی نمیدونم کدوم دکتر انجام میده. ممنون

من سنندجم. اینجا انجام نمیدن متاسفانه. چون میگن مانیتورینگ تو بیمار ستانای اینجا نیست. میخوام برم ته ...

تهران خیلی از پزشکها همکاری میکنن

توی همون تاپیک بخونید میتونید انتخاب کنید

چند هفته اید؟

2706