2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680679 بازدید | 89744 پست

سلام دوستان

یادتونه یه بار گفتم یکی از وی بکی های همین تاپیک داروی امام کاظم رو تو بارداریش میخورد؟ (از این جمله به عنوان یک شاهد برا ضرر نداشتن داروی امام کاظم در بارداری یاد کرده بودم)

امروز به خاطره ش رسیدم.

تجربه شماره54 

بخونیدش خیلی جالبه

برید به آدرس تاپیک نکات، راهکارها، تجربیات (آدرسش تو امضام هست)

اخرین خاطره تاپیک هستش

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قدم نورسیده مبارک  میشه بگی کدوم بیمارستان زایمان کردی؟ هزینه ات چند شد گلم؟

ممنون🌹

بیمارستان پارس بودم. حدود ۶ تومن شد که بخاطر طول کشیدن زایمانم بود. از خانمای دیگه که پارس بودن  پرسیدم حدود پنج تومن میشه. 

2731
عزیزم مبارک باشه. میشه آدرس کلینیک رو بدی؟زیر نظر کدوم دکتر بودی؟

ممنونم. من اصلا زیر نظر دکتر نرفتم و از پنج ماهگی کلا زیر نظر خانم فخار بودم. ماما هستن وبسیار با تجربه . 

ادرس کلینیک هم چهار راه خلد برین . بلوار بعثت. کوچه دوازده.

شماره کلینیگ:  ۳۶۴۷۵۰۰۸

سلام خانوما،کسی میدونه که میشه با فشار بالا(ارثی فشارخون بالا داریم)هم ویبک انجام داد؟دو زایمان سزار ...

من خودم تجربه ای تو این زمینه ندارم

ولی یکی از علت های سزارین فشار خون بالا هست

مگر اینکه کنترل بشه

و با تایید پزشکتون بتونید ویبک انجام بدید

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
من خودم تجربه ای تو این زمینه ندارم ولی یکی از علت های سزارین فشار خون بالا هست مگر اینکه کنترل بش ...

سلام زهرا جووون عزیز

فقط خواستم بگم مرسی که هستی گلم از قدیمیای تاپیک و از وفادارترینشون هستی هم شما هم مهربانو جان 🥰🥰🥰

خدایا بی نهایت بار شکرت...
2740
من خودم تجربه ای تو این زمینه ندارم ولی یکی از علت های سزارین فشار خون بالا هست مگر اینکه کنترل بش ...

ممنون عزیزم،دوستان کسی تجربه ای نذاره دراین زمینه؟کسی با فشار بالا ویبک شده؟

سلام عزیزم انشاءالله به سلامتی زایمان کنی منم دوماه دیگه زایمانمه میخوام برم پیش خانم صابریان قبلا ت ...

ممنونم همچنین شما🌺

منم یه جلسه ویزیت شدم برای ویبک 700هزینش میشه که خودشون عامل زایمان باشن دوتا بیمارستان هم هستن شهرام و امید

چقدر خوب شد که حرف واکسن به بچه ها به میون اومد،من از قبل بارداری بهش فکر میکنم ولی به نتیجه نرسیدم ...

من خاهر بزرگم ۹تا فرزند داره هیچ کدوم هم مریض نیستن و مشکل ندارن...همین طور برادرم ۴فرزند داره که هیچکدوم واکسن نزدن...خاهروسطیم بچش دوسالو نیمشه واکسن نزده خودمم همه واکسنای بچه قبلیمو زدم ولی این یکی که دنیابیاد دیگه نمی‌زنم واکسناشو

من خواهرم بچش ۲ماهه بود دارو امام کاظم خورد سقط شد

چقدر متاسف شدم...

احتمال میدم دلیل دیگه ای داشته

من از دو تا پزشک طب سنتی پرسیدم گفتن در بارداری ایرادی نداره

این دوستمون مرداد98 که تحت عنوان تجربه 54، شرح زایمانشو نوشتم هم در کل بارداریش خورد

خودمم تقریبا دو ماهه دارم می خورم و الحمدلله مشکلی برام پیش نیومده

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
2706