2752
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1688799 بازدید | 89860 پست
من خواهرم بچش ۲ماهه بود دارو امام کاظم خورد سقط شد

البته خب این تصمیم شخصی منه!

که با پرس و جو ها و تحقیق هایی که کردم این تصمیم رو گرفتم، راستش بعضی وقت ها حتی برای خوردنش استخاره کردم!

امشب باز جستجو کردم و تو قسمت پرسش و پاسخ این سایت یه تایید دیگه بر بی ضرر بودنش در بارداری گرفتم؛ 

قطعا هر کسی میتونه تصمیم خودش رو برای خوردن یا نخوردن این دارو داشته باشه.. و تصمیم من ملاک  کسی نیست!

من به شخصه به استرس های کرونا گرفتن و مردن یا سرماخوردگی های مکرری که تو بارداری قبلیم داشتم، به خوردن انتی بیوتیک ها و خیلی چیزای دیگه ترجیحش دادم و تاحالا راضی بودم

امیدوارم که همه مادرا به سلامت بارشونو زمین بذارن 

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
ممنونم همچنین شما🌺 منم یه جلسه ویزیت شدم برای ویبک 700هزینش میشه که خودشون عامل زایمان باشن دوتا ب ...

شما بیمه تون چیه؟

من رقم های 3-4 میلیون از زایمان های ایشون تو بیمارستان امید یادمه.

درمورد زایمان تو بیمارستان شهرام تجربه ای ندارم، تو تجربه های هم یادم نمیاد کسی اونجا زایمان کرده باشه. شهرام دولتیه؟

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها پامو گذاشتم رو گاز!!! میخوام امروز خاطره هارو تموم کنم!!! کشتم خودمو از صبح!!!      میتونم ینی؟!

من خاهر بزرگم ۹تا فرزند داره هیچ کدوم هم مریض نیستن و مشکل ندارن...همین طور برادرم ۴فرزند داره که هی ...

ممنون که جواب دادی،میشه بگی برای مدرسه چیکار کردن؟آخه ثبت نام نمیکنن بدون کارت واکسن

ادامه داستان ویبک من: صبح ساعت هفت طی دو مرحله روغن کرچک خوردم. ظهر  حدودای یک و دو انقباضای خ ...

سلام. قدم نورسیده مبارک باشه

باخوندن خاطره ت یاد خودم افتادم.... منم سه ساعت فقط زور زدم یفهمم چقدر سخته

وقتی گفتی بچه کشیده بالا میفهمم... یادش بخیر حس میکردم از دهنم بچه میخواد بیاد بیرون😁😅

الحمدلله ک خدا کمکتون کرد....

زایمان سخت خیلی سختهههههه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
مامانا لطفا بهم بگید خوردن باقالی در بارداری اشکال داره یانه؟ مثل خوردن باقالی پلو. اخه میگن بچه فاو ...

من تجربه م اینه ک سر بارداریام ترکوندم خودمو انقد باقالی خوردم ولی هیچی نشد فقط بچه هامم باقالی خور شدن😆😅

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

سلام دوستان خوب و اکثرا قلمبه خودم 😁

من بمدت ۳شب از شیاف مغربی استفاده کردم و احساس میکنم عفونت فارچی پیدا کردم البته واسه مغربی نیستا... چون از قبل هم داشتم و انگار باشیاف بدتر میشه و اول باید عفونت رو برطرف کرد تا بیشتر نشه... 

ازتون خواهش میکنم اگه راه بهبودی سریع دارین بهم بگین اخه اگه بخوام شیاف کلوتریمازول رو استفاده کنم باید حدود10شب استفاده کنم تا خوب بشم و این یعنی 10شب نمیتونم شیاف مغربی بذارم و از دست دادن زمان ... 😱😱😱

خدایا بی نهایت بار شکرت...
سلام دوستان خوب و اکثرا قلمبه خودم 😁 من بمدت ۳شب از شیاف مغربی استفاده کردم و احساس میکنم عفونت فا ...

سلام یه لیوان سرکه (ترجیحا طبیعی) بریز داخل لگن، آب ولرم بریز توش و بعد هم نیم ساعت بنشین داخلش.

چند بار این کارو بکن خوب میشی ان شاءالله

خخخخخخب دوستاااااااااااان... الحمدلله تتتتتمووووم شد همه خاطرات موجود رو گذاشتم!

68 تا شد!

امروز رسما  خودکشی کردم     

الحمدللههههههه

واقعا خدا رو شکر می کنم که کمکم کرد تموم شد 

از همه دوستانی که زحمت کشیدن و تجربه شون رو ثبت کردن هم تشکر میکنم ان شاءالله باقیات صالحات باشه براتون.

یا علی

مامانا لطفا بهم بگید خوردن باقالی در بارداری اشکال داره یانه؟ مثل خوردن باقالی پلو. اخه میگن بچه فاو ...

من سر دوتا بارداریم میخوردم. مشکلی پیش نیومد . ولی فک کنم اینکه بچه فاویسم بشه بیشتر ارثیه تا بر اثر خوردن باقالی.  

خاطرات رو جای خاصی ثبت میکنین؟ 

سلام بله سامی جان، در تاپیکی که ادرسش تو امضام هست...

خاطره شما هم 68مین و آخرین خاطره ست فعلا!

2706