2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1682198 بازدید | 89751 پست
منم داروی زایمان آسان رو خریدم ولی نمیدونم چقدر موثره. کسی استفاده کرده تا حالا؟؟

اینجا خیلی از بچه ها استفاده کردن و به نظر میاد موثر بوده..

یکی از کاربرا اسمش ماریا بود.. یادمه استفاده میکرد و خییییلی سریع فول شد و توی ماشین داشت زایمان میکرد که سریع رسوندنش بیمارستان.. دیگه نمیدونم این دارو چقدر توی شرایطش اثر داشته

منم داروی زایمان آسان رو خریدم ولی نمیدونم چقدر موثره. کسی استفاده کرده تا حالا؟؟

من دو یا سه تا قوطیش را استفاده کردم،برای من فایده نداشت،البته هیچی رو من فایده نداشت،روغن کرچک و پیاده روی سه چهار ساعته و انواع دمنوش ها،البته من مدلم اینطوری بود که دهانه رحمم سخت باز میشد

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پیش خانم صابریان نمیری؟ نمیدونم خاطره باردار باران خوندی یا نه!بعد دو تا سز وی بک کرد بارداری ...

به چند دلیل

یکی هزینه اش

یکی مشورت کردم زیادامید نداد

یکی هم دودل بودم استخاره کردم بد اومد

به چند دلیل یکی هزینه اش یکی مشورت کردم زیادامید نداد یکی هم دودل بودم استخاره کردم بد اومد

پس خیره ان شاءالله. اتفاقا برای منم مثل مهربانو سوال شده بود که چرا خانم صابریان نه. که حالا که گفتی استخاره بد اومده مطمئن شدم که خیری توشه.

ان شاءالله یکی بیاد سر راهت که دستش سبک باشه و به قول نیکناز جون خیلی شیک و مجلسی طبیعی بزایی البته با سلامتی و عافیت☺😘

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2731

سلام دوستان

من هفته دیگه زایمان دارم، دکترم شنبه معاینه کرد گفت دهانه رحمت خیلی سفته

شکمم هم خیلی بالائه

میترسم نتونم زایمان طبیعی کنم

برام قرص گل مغربی نوشت هر دوازده ساعت

دیگه چیکار کنم که بتونم راحت زایمان کنم؟ میترسم درد بکشم آخرم سزارین کنن، اصلا نمیخوام سزارین

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

من استفاده کردم ولی این که چقد موثره رو نمیدونم

آخه کنارش پیاده روی و پله زیااااااد داشتم

آبزن هم زیاااد استفاده میکردم و بخور بابونه و گل مغربی و رابطه مستمر و ...

یکی که هیچ کاری نمیکنه فقط داروی زایمان آسان میخوره میتونه اثربخشی رو بگه

بخور فک نکنم ضرر داشته باشه!

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
به چند دلیل یکی هزینه اش یکی مشورت کردم زیادامید نداد یکی هم دودل بودم استخاره کردم بد اومد

ایشالله بهترین ها در انتظارته....

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2738
من استفاده کردم ولی این که چقد موثره رو نمیدونم آخه کنارش پیاده روی و پله زیااااااد داشتم آبزن هم ...

البته هر دارویی ممکنه روی همه اثربخش نباشه.

روی یکی خیلی موثره روی دیگری هیچی

امیدوار من جز دسته اول باشم.

من که خیلی امیدوارم ولی همه چی رو سپردم دست خدااااا....

برام سلامتی خودم و جوجه ام مهم تره درعین  حال در تلاشم

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
البته هر دارویی ممکنه روی همه اثربخش نباشه. روی یکی خیلی موثره روی دیگری هیچی امیدوار من جز دسته ا ...

همون تلاش مهمه عزیزم

اینکه آدم خودش بره و عمل کردن رو انتخاب کنه اشتباهه...این که تو کار خدا دخالت کنیم اشتباهه...من ازینکه دکتر بهم تاریخ برا سزارین میده بدم میاد...نعوذبالله ما که خدا نیستیم برا تولد و مرگ آدما تصمیم بگیریم...ان شاالله هروقت وقتش بود حالا با هر روشی نی نی سالم بیاد تو بغل همه مامانا

سلام دوستان من هفته دیگه زایمان دارم، دکترم شنبه معاینه کرد گفت دهانه رحمت خیلی سفته شکمم هم خیلی ...

اون کپسول گل مغربی در عین حال که میخوری شبی سه تادونه اش رو عمیقا شیاف کن. نزدیکی حفاظت نشده همراه با ارگاسم طرفین به شدت موثره.  تو خونه علی الدوام پاپنگوئنی و پا مرغی راه برو. و نقاط فشاری با ویژه دست و پا رو بسیار تکرار کن ۱۰ دقیقه فشار سه دقیقه توقف. ۷ تا ۸ بار. نقاط فشاری درباز شدن دهانه و نرم‌شدنش بسیار موثرن.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2706