2733
2739

ببین.صفات خوبی برای دیگران نداره ها

اما دنیا برای خودش بهشته

گاهی میگم اگه روزی بچه دار شدم و دختر بود میگم حتما مثل عمت شو تا لااقل تو از دنیا لذت ببری و به کامت باشه.

هیچ کار مفیدی نمیکنه تقریبا

نه کار بیرون که خب اون اشکال نداره چون شاید شرایطش نیست که البته شرایطش هست و خودش نمیخواد تن به کاری بده که خسته شه

و نه کار خونه،کارهای خونشم یا کارگر میگیره یا مامانش و شوهرش انجام میدن

تو تمام سالهایی که عروسشونم ندیدم یکبار ناهار درست کنه و همیشه ی همیشه خونه مادرشوهرم اینان یا گاهی هم از بیرون میخرن ،ظرف شستن و تمیزی خونه رو از روز اول گفته با شوهرشه و اون انجام میده کاملا

و بچه اشم خواهرش و بردارش که شوهر من باشن بزرگ کردن حتی شیر بهش نمیداده (با همون شیشه شیر)،میگفته میترسم بپره گلوش، یا پی پیش رو اگه شوهرش خونه بود شوهره میشست اگه نبود مامانش و میگفت بدم میاد

هروقت دور همیم خودشو با پر کردن یک کاسه ترشی سرگرم میکنه و یه بار خم و راست نمیشه برا کمک و دیرتر از همه هم میاد محل دورهمی یا بعد از غذاهم سریع خودشو با تلفن مشغول میکنه یا دیرتر از همه پامیشه که فقط بشقاب خودشو برداره.

اینا فقط چندتا مثالشه ها

بچه رو میذاره برا مامانش و با شدهرش میرن میگردن

مهمون میخواد براش بیاد تمیزی رو کارگر میگیره،غذا رو از بیرون یا از مامانش بخشیش رو 

و به خواهر و مادرش مبگه بیان کمکش

خلاصه هییییچ کار مفیدی نمیکنه

فقط و فقط به خودش میرسه و از این دکتر پوست و زیبایی به اون دکتر و واقعا هم الحق که پوست و صورت و اندام زیبایی داره

با همه هم دعوا داره و کسی جرئت نداره بهش بگه تو

میخوره طرفو

و توی همه چی بقیه هم دخالت میکنه و وسطه چون همیشه حاضره و هستش

اما با این وجود همه عاشقشن

از شوهر گرفته تا باباش و مامانش و خواهر برادرا همه مثل یک کارگر براش هررررکاری میکنن بدون ذره ای ناراحتی و هنه عیب هاشو خوبی میبینن

خواهرش داره همش ازش تعریف میکنه و بدی بقیه رو میگه ینی جوری تعریف میکنه که اگه نشناسی اینو باورت نمیشه فرشته نباشه درصورتیکه خود همین خواهره خودش از همه نظر بهتره از اون اما همش میگه وااااای فلانی اینجاش خوبه،اونجاش خوبه

بچه محبوب باباشه و حاضره هیشکی رو نبینه اما این رو ببینه هرروز و همه جا پیشش باشه گرچه بچه های دیگش پاشونم جلوش دراز نمیکنن اما ابن خیلی بهش حاضر جوابی هم میکنه اما زبون خوش هم داره در عوضش

و خلاصه خیلی چیز عحیبیه

خیلی خوش

خیلی همه رو برده خودش میدونه و با زبون خوش از همه بهره میبره حتی بچه اش

از حقوق شوهرش ۹۰ درصدش مال خودشه و خرج خودش میکنه و بقیه اش برا شوهر و بچه(بخدا بی اغراق میگم)

خیلی خوشم میاد از این سبکش 

کاش منم اینطور بودم نه انقدر ساده که همه ازم سواستفاده کنن وتهشم کسی دوستم نداشته باشه و قدرمو ندونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ایشون شانس دارن معلوم نیست دختر شما هم مثل عمه اش شانس داشته باشه البته آدم‌هایی به سبک خپاهرشوهرتون زندگی میکنن شانس خوبی دارن من خودم یه نمونه اش دارم  بعد بهاینجور آدم‌ها تنبل میگن

2731

احتمالا خیلی زبون بازه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

این دقیقا چه غلطی میکنه فقط... همین کار

هیچ جاش من حسن ندیدم 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

خداگل کم اورده براپایین تنش طلا۲۴ عیار مصرف کرده

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

حس کردم قطع نخاعه خواهرشوهرت

خواهرشوهر منم تا حدودی اینجوریه، البته نه انقد، اون کارای خونه و مهمونی و.. رو میکنه ازین نظر که همه دوسش دارن و خیلی ناز داره و شوهرشم خیلی هواشو داره و خیلی خرجش میکنه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
خداگل کم اورده براپایین تنش طلا۲۴ عیار مصرف کرده

🤣🤣🤣🤣واقعا، آدم همچین حسی از بعضیا میگیره

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
2706