2733
2734
عنوان

خیلی دوس دارم خواهرشوهرمو الگوی خودم قرار بدم اما نمیتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 33 پست

برای من جالب نبود 

به نظرم سواستفاده گر و مصرف گرا 

حالا سرکار نمیره انقد محبوبه و خرج میکنه به کجا رسیده 

منظورم هدفهای زندگیشه ،چه پیشرفت یا هنرهایی داره ؟

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سرنوشتش میشه شبیه یکی از کاربرای سایت که همش از خوشبختی میگفت اون بیچاره صورتشو با سیلی سرح نگه  داشته بود 

همه چیز تو زیبایی خلاصه نمیشه 

این ادم علنا مثل انگل از دیگران تغذیه میکنه 

شوهرشم یه روزی ازش خسته میشه 

اخه یه زن بی هنر بی مصرف جاضر خور که آدم ازش حس انزجار داره کجا میتونه الگوی خوبی باشه 

به دخترت قوی و مستقل بودن رو یاد بده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

با عرض معذرت از تمام حضار ولی.... به این زندگی😑این قد عرضه نداره بچه ای ک پس انداخته رو نگه داره این الکوعه!الگوی دخترت و ی زن موفق کن زنی ک از لحاظ علمی و شاد بودن الگو باشه این ک ی انگله 

اون همه زن باهوش با استعداد خود ساخته با علم نخبه تو کشو تو دنیا ما داریم عد بری این انگل ب درد نخور و بگیری بکنی الگو بچت!عقلت کجاس دختر😒حالم بهم خورد از شیوه زندگیش 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

این یه مفت خور وبی خاصیته واقعا برات متاسفام میخوایی دخترت مث اون فقط مصرف کننده بشه،اگر میگعتی فقط دنبال تحصیلات عالیه هستنش یا برای زندگیش برنامه خاصی داره منظم وهمه چیز تمومه اره، اینو  باید بذاری لا جرز دیوار 

ببین چه شانسی داره که تو با وجودی که می دونی بد اخلاقه و هیچی نیست آرزو می کنی الگوت باشه و بچت شبیه اون 

یکم به خودت بیا..

به نظرم طرز فکرت خیلی اشتباهه

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
الان این کجاش خوبه آویزون بودن الگو شده ؟

نه آویزون نیست فقط خیلی خوب بلده چطور با زبون خوش از بقیه بیشترین و بهترین استفاده رو در جهت رسیدن خودش به هدف هاش کنه و از زندگیش لذت ببره و در عین حال محبوب همه باشه

به این میگن انگل  بی مصرف .سو استفاده کن .والا خانوادشم قربون صدقش برن .ولی شخصیت گوهی داره که ...

خیلی خوب بلده چطور با زبون خوش از بقیه بیشترین و بهترین استفاده رو در جهت رسیدن خودش به هدف هاش کنه و از زندگیش لذت ببره و در عین حال محبوب همه باشه

این دقیقا چه غلطی میکنه فقط... همین کار هیچ جاش من حسن ندیدم 

خوشبختیش و محبوبیتش حسنشه

از همه ما که داریم فقط به بقیه سواری میدیم و کار میکنیم هم بیرون هم توی خونه و از کسی هم کمک نمیگیریم خوشبختره و شوهرشم بیشتر قدرشو میدونه و بخاطرش خودشو به آب و آتیش میزنه و همه چیزش رو زده به نامش،همه چیییی

نه آویزون نیست فقط خیلی خوب بلده چطور با زبون خوش از بقیه بیشترین و بهترین استفاده رو در جهت رسیدن خ ...

بهرحال آویزونه

من عارم میاد اینجوری باشم 

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..
2706