2752
2739

این قضیه مال خیلی وقته پیش من تازه ازدواج کرده بودم یه روز دختر دایی همسرم با دومادش و مامانش و مادر شوهرم بدون اینکه از قبل خبر بدن زنگیدن گفتن داریم میایم اونجا وقت دکتر داریم نزدیک خونتون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

خلاصه من با هر بدبختژ بود با گوشت چرخ کرده به قیمه درست کردم با عجله خونه رو مرتب کردم به خودشون هم گفتم دارین میاین نون بگیرین خلاصه اینا اومدن من با هر بدبختی بود مهمون نوازی کردم بعد این دوماد دایی همسرم هم یه جوری بود اینا نامزد بودن 

مثلا هی با نامزدش زیادی ادا اصول میومد و چندش بازی درمیاورد بعد اینا یکم نشستن پیش ما تو حال بعد این دختره با نامزدش پاشدن رفتن تو اتاق ما درو هم قفل کردن😐😐😐

حالا من ماراحت شدم از قیافم هم مشخص کن حالا هر چی گذشت دیگه حالا بعدش مادر شوهرم گیر تاد که این چه غذایی بود جلو دوماد داداشم گذاشتی ابرومو بردی مگه اونا چقد میان خونه شما خلاصه این ول کن نبود منم منطقی بهش گفتم خبر مدادین خونه هیچی نداشتم دیدم اصلا اهمیت نمیده

منم شوهرمو پرش کردم که وقتی تو اینجا نیستی مادر بیشعورت چرا یه مرد غریبه رو اورده تا توی اتاق خواب من رفته منم شوهرم خیلی غیرتیه حالا گفتم طلبکارم هست خباصه شوهرم با مادرش چنان جنگی راه انداخت که نگو یه حرفایی بهش زد حالا من اونهمه هم نگفته بودم ولی شوهرم حیلی عصبانی شد

منم شوهرمو پرش کردم که وقتی تو اینجا نیستی مادر بیشعورت چرا یه مرد غریبه رو اورده تا توی اتاق خواب م ...

الان قیافه اون لحظه مادر شوهرم از یادم ممیره من خودم پسر دارم اگه بعدا پسرم خمچین حرفایی بهم بزنه دق میکنم میترسم سرم بیاد