2752
2734

سلام من و دخترم رفتیم خرید از قضا حال نداشتم زود برگشتم خونه دیدم ی جفت کفش غریبس کلید انداختم دیدم رو مبل نشسته پسرمم در حال پذیرایی بهترین روش برخورد چیه من هیچی نگفتم ولی تحویلش نمیگیرم  خیلی زود واسش اینکارا ینی چه

لطفا درخواست دوستی ندین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چه وحشتناک

خب طفلی مکان پیداکرده

😁😂🤣🤣🤣🤣

مراقب بچه هام باشم

جقدرخطرناک شدن

بعدمن۲۶سالم بودهیچی نمیدونستم😅😅😅😅

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
😂😂😂

مامانه وسط گول زدن رسیده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

به نظرم این خیلی بده و این نوعی بی حرمتی حساب میشه 

قطعا برخورد قاطعانه باید داشته باشین 

از ۱۶ سالگی پنهان کاری و این کاراشو شروع کرده خدا برسه به داد بقیه اش 

باهاش قاطعانه برخورد کن قهر کن و بعدشم بگو خونه حرمت داره جای کثافط کاری نیست 

یک زوری بهش بده ک دیگه جرعت نکنه از این کارا کنه

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
به نظرم این خیلی بده و این نوعی بی حرمتی حساب میشه  قطعا برخورد قاطعانه باید داشته باشین  ...

پسرمن باشه

میگم۱ماه خرجی خودت ودختره روبده بعدمیرم خواستگاریش میگیرم برات

حالا پسرت که هیچ اون دختر عجب اسکل و کله خرابی بوده که پاشده اومده. بچه های نسل جدید چرا اینطوری میکنن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چه وحشتناک خب طفلی مکان پیداکرده 😁😂🤣🤣🤣🤣 مراقب بچه هام باشم جقدرخطرنا ...

منم موندم نسل چقد چشم گوش بسته اصلا انتظارش نداشتم جلو من خیلی رعایت میکرد اصلا منو دید دوس داشت بمیره برا همین چیزی نگفتم گفتم بعد تصمیم درست بگیرم

لطفا درخواست دوستی ندین
حالا پسرت که هیچ اون دختر عجب اسکل و کله خرابی بوده که پاشده اومده. بچه های نسل جدید چرا اینطوری میک ...

اصلا تو کلشون عقل نیس بعدم میگن ماه چون دهه ۸۰ هستیم نترسیم

لطفا درخواست دوستی ندین
2706