2752
2734
عنوان

به نامزدم گفتم کیفت می ندازم اشغال دونی اونم گفت دلم شکستی

| مشاهده متن کامل بحث + 62893 بازدید | 329 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کودکستان‌ میری نه؟ 

جای نامزدت‌ بودم بهمش‌ میزدم از آدمی که خامه‌ و اخلاق بچگونه‌زیاد داره و ب این چرندیات‌ اهمیت میده پدر/مادر خوبی در نمیاد برای بچها :))))

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)

معلومه آدم تازه به دوران رسیده ای هستی ک اصلا نمیدونی برند چیه آدم رو کادو اسم میزاره؟ مگه طلب ته؟ بنده خدا راس گفته خودم ۶ ساله آنلاین شاپ دارم از همه کسورام خرید دارم اکثرا حتی برندای لوکس زده ساخت چین مگه قراره هرچی ساخت چین هست فیلم باشه؟ گوشی آیفون تو خود چین ساخت چینش گرون تر از ساخت آمریکاس چون بهتره برادرم یه مدت چین بود از اونجا گوشی گرفته بود اکثرا زارا هم ساخت چین هست مشتریای مثل شما میان یقه پاره میکنن ک این ساخت چین و فیکه حالا بیا و با فاکتور و اینا ثبت کن 

مرسی عزیزم ❤️ دقیقا آدمای بی منطق یه طرفه قضاوت می کنن از دم هم تاپیک خیانت شوهر می زنن خب اگه حواس ...

شما دوره انتخاب شوهر بزار انگار خیلی بلدی 

با این کارات ک بدتر باعث میشی خیانت کنه مرد دوست داره حس تامین کردنش ارضا بشه بعد یکی میاد از کوچیک ترین کارش قدردانی میکنه و پخته تر رفتار میکنه از جنگت درمیاره سیاست باید داشته باشی نه ک کولی بازی دربیاری 

عزیزم من روز اول گفتم برند نمی خوام ده بار بهش گفتم ولی اگه فیک باشه جای برند برام آورده باشه کارش ...

حقا که زن زندگی. نیستی... 

اخلاق و درک و بلوغ و فهم، صفررر.... 

واقعا خجالت اوره این طرز رفتار... 

میگن همسرت حتی اشغال خرید، هیچی نگو، و بهش اقتدار بده تا عزیز شی پیشش، تا تکرار کنه این کار هدیه خریدن، بعدا به مرور زمان و غیرمستقیم با سلیقه ات آشنا میشه و میفهمه که باید چجوری بخره، نه اینکه بزنی تو ذوقش، اونم اینقدر نمک شناسانه و زشت... 

دیگه مطمعن باش برات هییییچ هدیه ای نمیخوره، و حالش بهم میخوره برات چیزی بخره، منم باشم همینکار میکننم

مشاوره هم بری همینو بهت میگن

نباید مرد مثلا میوه خراب خریده بهش ایراد بگیری و به روش بیاری، اونوقت دیگه نمیخوره وو دلزده میشه از زنش، همینا جرقه های شروع خیانته، فک کردی چرا مرده با دداشتن زن خوشگل میره با یه زن دیگه؟!! طرف سرزبون داره و زبوون بازه یعنی همین، یعنی، مرده رو با حرفاش قورت نمیده، تو روش وای نمیرسه، بی احترامی نمیکنه، چرب زبونه... 

حالا هی اینجور رفتار کن، بعدا چوبشو میخوری...

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪

مادرشوهرم زن بی چشم و روییه برای شوهرش، مدام ایراد می‌گرفته از خریدارش، چه میوه چه خرید خونه و هدیه وچه چه... 

خلاصه الان بعد سالهاست که پدرشوهرم به زور میوه یا خرید میکنه، مادرشوهرم خودش با این سن میره خرید و پدرش درمیاد

یبار ایراد گرفت، شوهرش گف، به من ربطی نداره، برم بگیرم آخرش ایراد بگیری، خودت برو بگیر خیالت راحت شه!!!! 

بله همینه اخرش

مرسی عزیزم ❤️ دقیقا آدمای بی منطق یه طرفه قضاوت می کنن از دم هم تاپیک خیانت شوهر می زنن خب اگه حواس ...

1. در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن 

2. کارتون درست نبوده و اینهمه آدم دارن میگن اشتباهه 

شما وقتی اینجا تاپیک میزنی یا کاربرها رو قبول داری و تاپیک میزنی که خب ینی حرفشون رو درست میدونی، یا قبول نداری که اگر قبول نداری منطقی نیست اینجا عضو باشی و تاپیک بزنی 

3. قرار نیست ما همه توو شرایطی که به هر دلیل عصبانی هستیم تصمیم درست بگیریم، اما خوبه یاد بگیریم تا دفعه بعد بهتر رفتار کنیم 

شما هم میتونی از صحبت کاربرا و اینهمه آدم که میگن بهتر بود تشکر کنی و... یاد بگیری دفعه بعد تشکر کنی بعد اگر ناراحت بودی دلیل ناراحتیت رو هم به طرف مقابل بگی 

4. این موردی که شما میگی دلیلی نیست که اگر بهش دفت کنی بعد خیانت نبینی، مورد زیاده آدم باید چشمش رو باز کنه اما هر موردی نباید دعوا و ناراحتی به بار بیاره چراکه ریشه خیلی از خیانتا همین نارضایتی‌هایی هست که از دعواهای ساده شروع میکشه 

هر چیزی بااااید متعادل باشه 

مادرشوهرم زن بی چشم و روییه برای شوهرش، مدام ایراد می‌گرفته از خریدارش، چه میوه چه خرید خونه و هدیه ...

همین مادرشوهر تلخ زبونم

شوهرم خیارشور گفر گیرداد چه بد مزیت، اینچی خریدی و این حرفا 

من سریع گفتم، تقصیر مغازست دیگه، طوری نیس 

یا یبار برادرشوهرم مارو برد رستوران همگی، ایراد گرفت باباش بده چیه فلانه بهانه، بدون برنج بهم نمی چسبه، چرا خوراک گرفتی و این حرفا

خداییش حال آدمو بهم میزنه اینقدر گیر میده

شوهرم خیار چنبر کلی گرفت، طوری که واقعا هم بد بودن و هم زیاد، 

اومد پیروز سیر بگیره بهش گف، نمیخاد نمیخواد میری مثل خیار چنبرا کلی میخری رو دست زنت باد میکنه... 

اینم نخرید بدبخت، بعدا بهم گفت، ترسیدم بگیرم 

اینارو گفتم سرت درد نیاد

گفتم ببینی آخر عاقبت آدمای تلخ زبون و قدرشناس، اینه، جذاب نیستن، شخصیت زیبایی ندارن، شوهره فراری میشه

حقا که زن زندگی. نیستی...  اخلاق و درک و بلوغ و فهم، صفررر....  واقعا خجالت اوره این طرز ...

حرفاتون کاملا درسته 

منتهی این رو اضافه کنم این ویژگی ها جنسیت نمیشناسه 

چون ممکنه ی سری بیاد بگن وااای مردا رو اینطوری کردید که لوس شدن و مگه زن فلانه و بهمان 

فارغ از جنسیت هرکی برای دیگری کادو بخره و بجای تشکر، غز و لند بشنوه دیگه اینکار رو نمیکنه 

حتی اگر زن خونه هم بره خرید و وقتی برگشت، مرد ازش ایراد بگیره دفعه بعد میگه من مرض دارم برم بعدم غر بزنه برام، خودش بره... 

آدمی این ویژگی رو داره و کلا تشکر در برابر لطف واجبه... 

هدیه ای که شوهرت خرید 

باید یه تشکر ساده میکردی 

حتی شده به زور، چند بار استفاده میکردی

نباید به کسی بدی و یا بندازی دور و ایراد بگیری، اونوقت میفهمه کارش برات بی ارزش بوده، دیگه تکرار نمیکنه این کار خوبو

بعدها غیر مستقیم میفهموندی سلیقه ات رو 

2706